Anormal Isı Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

hamit_95

Üye
    Konu Sahibi
Anormal Isı Sorunu
Arkadaşlar merhaba, öncelikle belirtmeliyim ki bu normal bir isinma degil. Yani telefona hic dokunmuyorum gece boyunca, sabah kalkiyorum ornegin tumblra 10 dakika bakiyorum telefon 50 derecenin ustune cikiyor. Bu telefon ne olursa olsun hangi uygulamayi acarsaniz acin bunu yapmaya devam ediyor. Isininca da otomatikman performans cok dusuyor. Herkes bilir samsungun arayuzunun kastigini fakat benim telefonda ana menu tusuna basinca 30-35 saniyede anca geliyor launcher. Kilit ekrani 10 saniyede aciliyor (bazen donuyor) ve klavyeye tusa bastiktan 2 saniye sonra algiliyor. 1.4 Ghz lik bir cihazin bundan daha fazla performans verecegini biliyorum. Root ve rom bilgim ust duzeyde var, her turlu romu denedim yine cozulmedi, suan rootsuz stock romdayim, sorun hala tam gaz devam ediyor. Belirtmeden de gecmiyeyim bataryayi asiri hizli tuketiyor. Bu olaylar bir ay once basima gelmeye basladi. Sizce ne yapmaliyim, elim yaniyor telefona dokununca, cok fazla kullanamiyorum, basparmaklarim kipkirmizi oluyor cunku...

fk555897

fk555897

Üye
Telefon modelin nedir? Bataryadan da ısınabilir.

MaxipmaN

Üye
büyük ihtimal s3ısınınca batarya çabuk biter o normal

hamit_95

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy s3

yusuf1998x

Üye
bataryasında sorun olabilir veya işlemcisi aşırı ısınıyo olabilir. servise yollamak zorundasın

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Akıllı telefonlar havanın durumuna göre ısınıp soğuyor.
Durum gayet normal..

Bende de oluyor buzluğa atıyorum.

60 derecenin üstüne çıkmadığı sürece birşey olmaz..

Sen yine de servise gönder

Üst Alt