Annesi gıdıklayarak yaşattı!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
Annesi gıdıklayarak yaşattı!

iNGİLTERE’DE 32 yaşındaki Angela Young, geçen yıl kızı Emma’yı 25 haftalıkken erken doğumla dünyaya getirdi.

Annesinin avucuna sığabilen bebek, sadece 600 gramdı ve akciğerlerinde sorun vardı. Emma, günde 6-7 kez nefes alıp vermeyi kesiyordu. Hemşireler kazayla bebeğin ayağının altından gıdıklandığında nefes almaya başladığını keşfetti. Vücudu nefes almayı “unutuyor”, gıdıklandığında refleks olarak akciğerleri çalışıyordu. Anne 15 hafta boyunca kızı ne zaman nefes almayı kesse, gıdıklayarak hayata döndürdü. Önceki gün 1 yaşına basan Emma, yaşıtlarıyla aynı boy ve kiloya ulaştı.

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
allah bağışlasın....
anne yüreği böyledir..

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Ne kadar yaratıcı :D
Ana yüreği de böyle gerçekten de... O kadın son 1 yıldır uyku uyumamıştır doğru düzgün...

Salihyet

Salihyet

Üye
Allah bağışlasın, inşallah sıkıntı olmaz bi daha... :)

Calaissien

Üye
ayyy canım benim kurban olurum ben sana inşallah hayatın diğerleri gibi normal devam eder anneyide kutluyorum kendi çocuğunu hayata döndürmek bir anne için çok sevindirici bir şey olsa gerek.

_KadirşinaS_

Üye
Ya hangi ülkede,hangi ırkta,hangi dilden,hangi dinden olursa olsun. ANNE bambaşka bir varlık ya.Düşünsenize bir yıl, hayatla ölüm arasındaki ince çizgide nöbet tutmuş kadın. Allah yavrusuyla mutlu mesut yaşamayı nasib etsin...:sn:

nurikaratas

nurikaratas

Üye
anne bu yapar...

mservank

mservank

Üye
Allah mutlu bir ömür nasip etsin inşallah.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt