Annemin Telefonuna Birşey Olmuş Bi Yardım Edin Ben Çözemedim.modeli 6700s

Sponsorlu Bağlantılar

enes3411

Üye
    Konu Sahibi
Annemin Telefonuna Birşey Olmuş Bi Yardım Edin Ben Çözemedim.modeli 6700s
Merhaba arkadaşlar son 2 haftadır annemin telefonu aynı hatayı veriyor bildiğim her şeyi denedim.Fakat işe yaramadı sanırım virüs bulaşmış.Ancak temizlenebilecek gibi değil.Ve de nereye atacağımı karar veremedim konuyu çok acil olduğu için ben yurda gideceğim acilen cevap verirseniz uygulamak istiyorum neyse çok uzatmadan konuya dalacağım.Öncelikle "Hafıza az.Önce C: sürücüsünü temizleyin" benzeri bi hata çıkıyor tam aklımda değil neyse giriyorum dosya yöneticisine 2.4 mb gözüküyor boş alan.Onunda içine giriyorum fazla kullanmıştır sileyim bir şeyleri diye fakat içi bomboş.Yani klasörler var 7 tane kadar ama hepsinin içi boş.Yer kaplayan ne olabilir.Bilgisayara bağlıyorum yalnızca hafıza kartı gözüküyor.Hafıza kartını çıkardığımda ise yerel disk G olarak geliyor.Fakat girdiğim zaman G sürücüsüne bir disk yerleştirin diyor.Yani telefona ulaşamıyorum bilgisayar üzerinden.Bi yardım edecek varsa.Acilen yorum atsın.

Not:Aceleyle nereye atacağımı bilemedim taşınırsa sevinirim.

esmeran3

esmeran3

Üye
EĞER İÇİNE OYUN VB. UYGULAMA YÜKLEDİYSEN ONLAR YAPAR KARDEŞİM.
OYUN VARSA ONLARI KALDIR ÖYLE BAK.

• Beğen
Tepkiler: enes3411

enes3411

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim 6-7 tane oyun vardı neredeyse hepsini sildim 2 tane kaldı onlarda en sevdiği oyunlar önceden 2.6 idi 4 oyun sildim 2.4 kaldı tam tersine ilerliyor sanki bu ne saçma iştir.Bu yüzden virüs olduğunu düşünüyorum ya.

mehmettech

mehmettech

Üye
Bende corby2de de oluyo oyun yükleyince bi zaman sonra hafızada kaplığı yer Artıyo , oyun, mesaj internet falan daha hızlı yiyo hafızayı o yüzden 3ayda bir fabrika ayarlarına döndürüyorum fabrika ayarlarına dönder herşey silinir o yüzden yedekle simi hafıza kartını falan çıkar fabrika ayarlarına dönüdürken

• Beğen
Tepkiler: enes3411

enes3411

Üye
    Konu Sahibi
SaolunTüm resimleri müzikleri yedekleyip bilgisayara atacam oradanda fabrika ayarlarına döndürürüm.

bountykiller

bountykiller

Üye
belkide telefon hafızası şişmiş olabilir. böyle bir durumda fabrika ayarları çare olmaz telefona format atman gerekir.

Üst Alt