Anlarmış Gibi Yaptığımız 15 Şey

 • 27 Nisan 2011
 • 1135 Okunma
 • 16 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  Hayat biz erkekler için bazen çok zor oluyor özelliklede bazı konularda. İşte anlarmış gibi yaptığımız 15 şey!


  15- Balkanlar


  Eğer her beş dakikada yeni bir ülke icat etmeselerdi o zaman daha önce keşfedilenleri anlamamız kolaylaşırdı. Sırbistan, Hırvatistan, Bosna...


  14- Gece haberleri


  Çok stresli, eski ve güvenilir 11 haberlerini izlemeye devam edin. Çünkü bu haberlerin manşetleri sadece gerekli haberlerden oluşur. Bu size ertesi sabah iş yerinde genel kültür şovu yapmanıza yardımcı olabilir.


  13- Moda


  Trendler hakkında konuşan kızlarla başa çıkmaya çalışmayın. Maalesef her şey kadın moda dergilerinde durduğu gibi durmuyor. Koca şalvarları iş yerinde giyecek haliniz yok. Altın rengi taytlarla gece dışarı çıkmanız da biraz zor.


  12- Regl dönemi


  Kesin olarak biliyorsunuz ki her ay mutlaka "kan dökülecek!" Ama bu dönem gerçekten verimli mi yoksa her yeri

  sel basması başka şeylere delalet mi? Her neyse, asıl önemli olan, bu kan onun gerçekten karnından mı geliyor yoksa bu kız cadı mı?

  11- Şarap


  Garson yanınıza gelir ve "Balık mı? Güzel seçim! O zaman mürekkep balığının yanında "Sancere" marka şarap seçersiniz herhalde?" diye telkinde bulunur. Şarabın asidi balığın yağlarını çözecek orantıya sahiptir! Fiyatı ise, sadece 10,000 TL. Sanki kendi ödüyor, boş verin.


  10- Ofsayt kapanı


  Futbolu sevmeyen taraftarları ve daha doğrusu kızları test etmek için kullanılırdı. Ama şimdiki defans oyuncularının edindiği avantajlar neler, oyuna müdahale edebiliyor mu? Bir umut var mı?


  9- Bir Uzay Macerası


  Kubrick bu eserinde insanın daha çok hümanist tarafını gösteriyor. Teknolojiyi ilahlaştırıyor adeta. Bu yüzden insanların hümanizmle ilgili kaygıları ortaya çıkıyor. "Mekanik anarşi" diye adlandırılabilen bu duruma bizim yorumumuz; "Filmde yeterince lazer ve patlama olmadı maalesef!"


  8- Talimatlar


  Arabayı durdur, camı indir, magandaya hareket çek ama arkadaşça! Yeğeninin sünnet olurkenki talimatları hatırla. Başını eğ, gülümse. Çamı tekrar yukarı kaldır. Ara sıra her şeyi unut. Direk eski Sovyetler savaşından kalan mayın tarlasına sür ve patlat kendini.


  7- Prison Break hakkında söyledikleri


  Bunlar sürekli kaçıyorlar mı?

  -Evet
  Niye yakalanmıyorlar?

  6- Kız arkadaş


  Bunlara gerçekten arkadaşlık dityebilir misin? Kız arkadaşının çeşit çeşit erkek koleksiyonuna bir gö zat bakalım. Bir dakika samimi el tutuşmalar, sonra ağlaya ağlaya sarılmalar seremonisinden hangisi eğlenceli ki?


  5- Hermafrodit


  Bunlar kendileriyle seks yapabiliyorlar mı? Evet! Demek ki bu yüzden onları sokakta dolaşırken göremezsin.


  4- Cep telefon kontratları


  Teknosa'daki çocuğun dediklerine göz atalım: "Bu fırsatı kaçırmayın, Nokia 3526, bluetooth'lu, N-Gaçe özelliği var, GPS 200, limitsiz internet girişim hakkı ve özel YouTube programı... Eee, peki telefon edebiliyor muyum?


  3- "Neden feribotlar batmaz?


  Batmayışının özel nedeni dünyanın çekim merkeziyle ilintili olmalı. Yoksa denizin orta yerinden bu hızla nasıl gidilir ki. Peygamber mi mübarek?


  2- Gırtlaktan konuşan insanlar


  "...Juhivvrfipij aşnodsnu aşk, masdijoijads nekojmidosajn..." Şey, Bay Robot, tane tane konuşmanız mümkün mü, dediğinizi anlamıyorum!


  1- Suni ve si arasındaki farklar


  Bu Amerikan ikili Sonny ve Cher gibi bir şey değil mi? Onlar birbirlerini çok seviyorlardı. Televizyonda hit programları vardı. Fakat en sonunda ilişkileri kötü bitti. Çünkü biri kayarken öldü...


  mynet
   


  Yazan: Tuncay.erol
  -efşan, Dafny ve Tuba.Erva bunu beğendi.
 2. 3. Ne Alaka Onu Anlamadım :hmmm:hmmm
   
 3. Bende anlamadım :)
   
 4. hiçbirini anlamadım
   
 5. ben hiç bişey anlamadım:hmmm:hmmm:hmmm
   
 6. :kop: doktor bune
   
 7. :ehe:ehe
   
 8. :aha::aha:
   
 9. hıı anladım..
   
 10. anlatsanabızede
   
 11. bizde anlamak istiyoruz yaaa:ağlarım:

  ----------Eklendi @ 20:55:21 ---------- Yazıldı @ 20:54:45 ----------

  ya da tmm tmm anladık:ehe
   
 12. mynet işte neyini anlatim
   
 13. :ehe:ehe
   
 14. :d::d::d::oke:
   
 15. anlamıs gibi yapın gitsin :D
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/01/2019 - 14:18