Anlarmış Gibi Yaptığımız 15 Şey

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
    Konu Sahibi
Anlarmış Gibi Yaptığımız 15 Şey

Hayat biz erkekler için bazen çok zor oluyor özelliklede bazı konularda. İşte anlarmış gibi yaptığımız 15 şey!

15- Balkanlar

Eğer her beş dakikada yeni bir ülke icat etmeselerdi o zaman daha önce keşfedilenleri anlamamız kolaylaşırdı. Sırbistan, Hırvatistan, Bosna...

14- Gece haberleri

Çok stresli, eski ve güvenilir 11 haberlerini izlemeye devam edin. Çünkü bu haberlerin manşetleri sadece gerekli haberlerden oluşur. Bu size ertesi sabah iş yerinde genel kültür şovu yapmanıza yardımcı olabilir.

13- Moda

Trendler hakkında konuşan kızlarla başa çıkmaya çalışmayın. Maalesef her şey kadın moda dergilerinde durduğu gibi durmuyor. Koca şalvarları iş yerinde giyecek haliniz yok. Altın rengi taytlarla gece dışarı çıkmanız da biraz zor.

12- Regl dönemi

Kesin olarak biliyorsunuz ki her ay mutlaka "kan dökülecek!" Ama bu dönem gerçekten verimli mi yoksa her yeri

sel basması başka şeylere delalet mi? Her neyse, asıl önemli olan, bu kan onun gerçekten karnından mı geliyor yoksa bu kız cadı mı?

11- Şarap

Garson yanınıza gelir ve "Balık mı? Güzel seçim! O zaman mürekkep balığının yanında "Sancere" marka şarap seçersiniz herhalde?" diye telkinde bulunur. Şarabın asidi balığın yağlarını çözecek orantıya sahiptir! Fiyatı ise, sadece 10,000 TL. Sanki kendi ödüyor, boş verin.

10- Ofsayt kapanı

Futbolu sevmeyen taraftarları ve daha doğrusu kızları test etmek için kullanılırdı. Ama şimdiki defans oyuncularının edindiği avantajlar neler, oyuna müdahale edebiliyor mu? Bir umut var mı?

9- Bir Uzay Macerası

Kubrick bu eserinde insanın daha çok hümanist tarafını gösteriyor. Teknolojiyi ilahlaştırıyor adeta. Bu yüzden insanların hümanizmle ilgili kaygıları ortaya çıkıyor. "Mekanik anarşi" diye adlandırılabilen bu duruma bizim yorumumuz; "Filmde yeterince lazer ve patlama olmadı maalesef!"

8- Talimatlar

Arabayı durdur, camı indir, magandaya hareket çek ama arkadaşça! Yeğeninin sünnet olurkenki talimatları hatırla. Başını eğ, gülümse. Çamı tekrar yukarı kaldır. Ara sıra her şeyi unut. Direk eski Sovyetler savaşından kalan mayın tarlasına sür ve patlat kendini.

7- Prison Break hakkında söyledikleri

Bunlar sürekli kaçıyorlar mı?

-Evet
Niye yakalanmıyorlar?

6- Kız arkadaş

Bunlara gerçekten arkadaşlık dityebilir misin? Kız arkadaşının çeşit çeşit erkek koleksiyonuna bir gö zat bakalım. Bir dakika samimi el tutuşmalar, sonra ağlaya ağlaya sarılmalar seremonisinden hangisi eğlenceli ki?

5- Hermafrodit

Bunlar kendileriyle seks yapabiliyorlar mı? Evet! Demek ki bu yüzden onları sokakta dolaşırken göremezsin.

4- Cep telefon kontratları

Teknosa'daki çocuğun dediklerine göz atalım: "Bu fırsatı kaçırmayın, Nokia 3526, bluetooth'lu, N-Gaçe özelliği var, GPS 200, limitsiz internet girişim hakkı ve özel YouTube programı... Eee, peki telefon edebiliyor muyum?

3- "Neden feribotlar batmaz?

Batmayışının özel nedeni dünyanın çekim merkeziyle ilintili olmalı. Yoksa denizin orta yerinden bu hızla nasıl gidilir ki. Peygamber mi mübarek?

2- Gırtlaktan konuşan insanlar

"...Juhivvrfipij aşnodsnu aşk, masdijoijads nekojmidosajn..." Şey, Bay Robot, tane tane konuşmanız mümkün mü, dediğinizi anlamıyorum!

1- Suni ve si arasındaki farklar

Bu Amerikan ikili Sonny ve Cher gibi bir şey değil mi? Onlar birbirlerini çok seviyorlardı. Televizyonda hit programları vardı. Fakat en sonunda ilişkileri kötü bitti. Çünkü biri kayarken öldü...

mynet

• Beğen
Tepkiler: -efşan, Dafny ve Tuba.Erva

Adilx05

Adilx05

Üye
3. Ne Alaka Onu Anlamadım :hmmm:hmmm

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
    Konu Sahibi
Bende anlamadım :)

55_BeRKaN_55

55_BeRKaN_55

Üye
:d::d::d:

Utku

Utku

Üye
hiçbirini anlamadım

By_AkA

By_AkA

Üye
ben hiç bişey anlamadım:hmmm:hmmm:hmmm

Fahrettin.Onay

Fahrettin.Onay

Üye
:kop: doktor bune

'Enver'

'Enver'

Üye
hıı anladım..

pelın_

anlatsanabızede

-efşan

-efşan

Üye
bizde anlamak istiyoruz yaaa:ağlarım:

----------Eklendi @ 20:55:21 ---------- Yazıldı @ 20:54:45 ----------

ya da tmm tmm anladık:ehe

pelın_

:ehe:ehe

-efşan

-efşan

Üye
:d::d::d::oke:

Fahrettin.Onay

Fahrettin.Onay

Üye
:kop::kop:

TheCower

TheCower

Üye
anlamıs gibi yapın gitsin :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt