MSN Messenger Anlamli Sözler Nickler

jöly

Üye
    Konu Sahibi
* Durumum Çevrim içi...Beynim Mesgul...Ruhum Hemen Döncek...Aklim Disarida...Elim Telefonda...Kalbim çevrim disi...
* Bir gün titreyerek uyanirsan bil ki resmini optügüm gündür. Ama bir gün sebebsiz
* yere gozyaslarin akarsa, bil ki oldügüm gündür.
* Bir cicek sev hic solmasin, bir dost sev arkandan vurmasin, bir yuva sec hic
* yikilmasin, bir sevgili sec seni hic unutmasin.
* dikkat dikkat ilgisiz kalmaktan kan kaybeden bir hastaya acil sevgiye ihtiyaç vardir hemen bu msja karsilik vermessen hastayi kaybedecegiz LÜTFEN DIKKATE ALIN
* bir kelebek olsam günes yagmur demeden kanatlanarak yanina uçardim omzuna konup sana doyasiya bakar hiç haber vermeden yanagindan öper kaçardim
* gözlerine baktikça aglasada gözlerim aglamak içinde olsa o güsel gözlerini özledim
* penceremi araladim rüzgarlarla öpücük yolladim simdi pencereni arala öpücügü yakala yanaginda hissettigin anda bir çagri yolla
* seni sensiz yasayabilirm, en azindan basimi dinlerim
* ask ilk okulda göz kirpmasi,orta okulda dudak sapirtisi,lisede yatak gicirtisi,üniversitede çoluk çocuk vizirtisi...
* yüzüne karsi SENI SEVIYORUM dienin sevgisinden süphe et çünkü sevgi sessiz ask dilsizdir...
* Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur,
* hayalde degil canimdasin.
* Yildizlar Kadar Parlak, Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark, Yildizlar
* Miljonlarca, SEN Se Teksin!!
* Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür
* beni NE OLUR!
* Keske yalnizligim kadar yanimda olsaydin. Onunla paylastiklarimi seninle
* paylassaydim. Keske senin adin yalnizlik olsaydi ve ben hep yalniz kalsaydim
* Bir gül yetistirdim adini ask koydum kopardilar, bir gül daha yetistirdim
* adini sevgi koydum kopardilar, son bir gül daha yetistirdim adini ayrilik koydum
* onu herseye ragmen yasatiyorlar
* Ne varsa aradygim bilki sende bulmusum, Senden öncesi yoktu seninle var
* olmusum, Sende bütün umutlar sende bütün özlemler, Beni sende arama ben artik
* senin olmusum.
* OMRUME YETECEK BiR ASK ARARKEN SENi BULDUM, SiMDiYSE ASKIMA YETECEK BiR OMUR
* ARIYORUM, CUNKU SENi COK SEViYORUM
* Derlerki bi insani farketmek icin 1 dakika lazimmis,onun hakkinda fikir
* üretebilmek icin 1 saat,ondan hoslanabilmek icin 1 gün,onu sevebilmek icin 1ömür...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt