Ankaralı zenginler

Sponsorlu Bağlantılar

ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
Ankaralı zenginler
Ankara da zenginler nerede takılıyorlar. Lafım yanlış anlaşılmasın orta veya alt seviye zenginler gibi starbucksa gidenlerden bahsetmiyorum gerçek zenginlerden bahsediyorum. Mesela bi yemeğini tatlısını nerede yerler @Revengeful @Mert

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Ben genelde kahvaltıyı Kuğulu parkda kafede simit çay eşliğinde yaparım

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
Catty

Catty

Emekli Yönetici
Valla Ankara'ya gittiğimde eski evlere giriyorum . Bol bol doğalgaz Kaçağı eşliğinde ev kahvaltısı yiyorum mesela... Bknz, EGO.

• Beğen
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Bi kaç gün benimle takıl nerelere gittiğimizi öğrenirsin :sirit: :puro:

• Beğen
Mert

Mert

Üye
ankaralı zenginler başlığına etiketlenince kısa süreli bi kalpte hızlanma, kan basıncının artması, baş dönmesi, mide bulantısı yaşadım.
üniversiteyi istanbul'da okuduğum için öyle spesifik elit yerler söyleyemem ama lokasyon olarak bahçelievler, tunalı hilmi caddesi, gaziosmanpaşa, arjantin caddesi aklıma gelenler. belki en lüks yerleşim yeri olan çayyolu'nda bi yerler vardır.
parası olanlar sarı tutku'ya gider yaa nasıl unuturum

• Beğen
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Hilton'ın orada güzel bir et lokantası var

• Beğen
ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
ankaralı zenginler başlığına etiketlenince kısa süreli bi kalpte hızlanma, kan basıncının artması, baş dönmesi, mide bulantısı yaşadım.
üniversiteyi istanbul'da okuduğum için öyle spesifik elit yerler söyleyemem ama lokasyon olarak bahçelievler, tunalı hilmi caddesi, gaziosmanpaşa, arjantin caddesi aklıma gelenler. belki en lüks yerleşim yeri olan çayyolu'nda bi yerler vardır.
parası olanlar sarı tutku'ya gider yaa nasıl unuturum

Hilton'ın orada güzel bir et lokantası var
Ben baklava yemek istiyorum 4-5 yerden aldım çok kötüydü. Bu zenginler Ankara da biyerden yiyiyorlar mıdır yoksa direkt olarak Antepe gidip yiyiyor yada antepten getirtiyor mudur? :)

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Antep ayağımıza geliyor
Pilita, Düveroğlu, Hacıbaba, Kafes Fırın.. Buraları dene bakalım. Kafes Fırında senin istediğin tarzda tatlılar yoktur ama. Pahalı olunca lezzetli olacak anlamına gelmiyor yalnız. Pardon ama 2 baklava için 20-30 tl vermem hani :D İstanbul'da Florya'da 1 porsiyon et için +50 lira para harcamıştım, o günden beri dikkat ediyorum fiyatlara. Lezzetli miydi ? Süperdi.. Ama her gün gidebileceğin yerler değil tabi :D 50 lira aslında o kadar büyük bir miktar değil. Bazı etlerin porsiyonu +150 tl.. Bakınız "Kobe Bifteği". Lezzetli tabi..

• Beğen
ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
Antep ayağımıza geliyor
Pilita, Düveroğlu, Hacıbaba, Kafes Fırın.. Buraları dene bakalım. Kafes Fırında senin istediğin tarzda tatlılar yoktur ama. Pahalı olunca lezzetli olacak anlamına gelmiyor yalnız. Pardon ama 2 baklava için 20-30 tl vermem hani :D İstanbul'da Florya'da 1 porsiyon et için +50 lira para harcamıştım, o günden beri dikkat ediyorum fiyatlara. Lezzetli miydi ? Süperdi.. Ama her gün gidebileceğin yerler değil tabi :D 50 lira aslında o kadar büyük bir miktar değil. Bazı etlerin porsiyonu +150 tl.. Bakınız "Kobe Bifteği". Lezzetli tabi..
Hacı baba kafes fırın denedim. Kafes fırın kötüydü bence hacıbaba pastane olanın pastaları kötü baklavacı hacıbabnın baklavası kötü günde yeter sıra diğerlerinde :) sağolasın :D

Üst Alt