Ankaradan satılık 5 sene garantili Business II Tab 9.0 Piranha Plus paketli ve orjinal deri kılıflı

Sponsorlu Bağlantılar

selcukiyet

selcukiyet

Üye
    Konu Sahibi
Ankaradan satılık 5 sene garantili Business II Tab 9.0 Piranha Plus paketli ve orjinal deri kılıflı
arkadaşlar cihaz 4 ay önce bimeksten alınmıştır. çiziksiz ve ortalama 10 kere şarj olmuştur. eksta olarak Piranha Plus üyeliği yaptırılmıştır ve garanti süresi 5 seneye çıkarılmıştır. ayrıca 1 sene kullanıcı hatalarına karşı garantilidir. yani siz cihazı düşürseniz veya ekranını kırsanız bile bu garanti sayesinde cihaz ücret ödemeden tamir veya yenisi ile değiştirilir.. kutusu faturası tüm belgeleri herşeyi tam ve sıfır gibi durmaktadır. orjinal kutu içeriği ve yanında orjinal deri kılıfıda hediye olarak verilecektir. Üstünde android 4.1.1 sürümü yüklüdür. pazarlıksız son fiyatıdır. zaten Piranha plus ve deri kılıfın toplam fiyatı 100 tl dir. cihazı gördüğünüzde zaten sıfır gibi bir cihaz olduğunu anlıyacaksınız. boş yere sıfırını almayın derim aldığınızda üste zaten 100 tl gibi bir masraf yapacaksınız.

Fiyat son ve nakit: 250 tl

Teşekkür ederim.

Symbianize

Symbianize

Üye
Hayırlı satışlar

Duran.Y

Duran.Y

Üye
Fiyat gerçekten çok güzel kendi tabletimi almadan önce görsem kesin alırdım bunu üzüldüm valla şimdi :( hayırlı satışlar kardeş :)

selcukiyet

selcukiyet

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim arkadaşlar. hayırlısı olsun.

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
param olsa kaçırmaz alırdım :tşk:

Panti60

Panti60

Üye
pazarlik yokmu pm at

- - - Eklendi - - -

almak isterim istanbulda oturuyorumm

selcukiyet

selcukiyet

Üye
    Konu Sahibi
Pazarliksiz son fiyat ama Ankara'dan satılık.

selcukiyet

selcukiyet

Üye
    Konu Sahibi
İlan günceldir.

Cann Karyağdı

Cann Karyağdı

Üye
Bence de Hayırlı Satışlar (:

sawbaba54

sawbaba54

Üye
Sakarya da oturuyorum cihazı almak istiyorm ama nasıl olacak ?

Üst Alt