Ankara'da Güvenilir Satıcı

• 24 Mart 2013
  • 822 Okunma
  • 5 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar Kızılay'da falan güvenilir, daha önce alışveriş yaptığınız telefoncular var mı? Lütfen p.m atarsanız veya konuyu cevaplarsanız çok sevinirim.

Yazan: advancep
  2. ben s3 ümü oradaki telefon çarşılarından birinden aldım. Faturalı 0 cihaz aldım uygun fiyata. Ama benimki biraz balaydı. Genelde millete sorduğunda kızılaydan niye alayım, çakmadır onlar vs. gibi duyumlar aldım. Ondan biraz temkinli ol faturalı filan al mutlaka. IMEI numarasını filan da kontrol etmeyi unutma...

3. Sağolun hocam.

4. Telefon değil de diğer aparatlar aldığım oldu kılıf,kablo,şarj aleti ve ekran filmi dikkat edecen yoksa ağzın yanabilir benim başıma kılıf konusunda geldi aldım geldim telefon acayip ısınmaya başladı geri götürdüm zar zor değiştirdi yerine biraz daha para koyup kılıf aldım sırf iade almadığından o yüzden ben kolay kolay telefon almanı tavsiye etmem kızılaydan onun yerine çeşitli yerleri takip et internetten taksitle daha ucuza alabiliyorsun telefonu

5. yurtdışından getirt 600 ile 900 arası değişiyor ülkesine göre. illa ki tanıdıkların vardır

6. fazla güvenme ordakilere bi tanıdıgım var hep ordan alırım. Bi keresinde s1 vardı bi telefoncuya gösterdim nakitte 150 veririm takasta 250 veririm dedi.(tanıdık 450 verdi) S2 sordum 850 cok temiz dedi garantisinin bitmesine ne kadar var dedim daha var dedi. Garantisi nerden dedim istanbul dedi. İstanbul ne kardesim ya telpa ya da başarıdır dedim telefonu açtım arkadaki imei ile telefondaki tutmuyo. Üstelik telefon orjinal degil öndeki sensörlerden telefonun ici görünüyo. Dikkat et ellerine düsme onların.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/11/2018 - 15:19