Angry Birds Stella v1.0.1

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Stella ve onun süper maceracı arkadaşları Altın Adayı aç gözlü Kötü Prensesten ve onun budala domuzcuklarından korumak için bir görevdeler! Bu acımasız yeni ekiple tanış, onların inanılmaz süper güçlerini kullan ve 120‘nin üzerinde aksiyon dolu seviyede oyna!
Stella Dahlia, Poppy, Willow ve Luca ile bir ekip oluşturdu – etraftaki en yeni çete! Bu korkusuz arkadaşların çok güçlü bir bağı ve ondan daha da güçlü kişilikleri var. Onların her zaman için en iyi arkadaşlar olduğu bile söylenebilir ... en azından çoğu zaman.

Ama şimdi bu cesur kuşların birlik olup adayı albümlerini çalan ve sihirli evlerini yok eden Gale adlı Kötü Prensesten kurtarmaları gerekiyor.

Yepyeni bir fiziğe dayalı sapan macerası – acımasız olmaya hazır ol!

*Not: Angry Birds Stella‘nın oynanması tamamen ücretsizdir, ancak isteğe bağlı uygulama içi satışlar sunulmaktadır.

Yenilikler:
Kullanıcı deneyimini geliştirmek için bazı küçük sorunları elden geçirdik. Oynadığınız için teşekkür ederiz ve domuzları patlatmaya devam edin!İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 
W.Heisenberg

W.Heisenberg

Üye
tablet için iyi oldu apk teşekkürler
 
çaminci

çaminci

Üye
sağol
 
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Rica ederim.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt