Angry Birds Epic Hack Tools, Yardım LütFeeeenn :(

Sponsorlu Bağlantılar

cdevelopment

cdevelopment

Üye
    Konu Sahibi
Angry Birds Epic Hack Tools, Yardım LütFeeeenn :(
Arkadaşlar merhaba,
Aranızda bu oyunu oynayan arkadaşlar eminim vardır. Benim sorunum oyunun mod lu versiyonunu kurmaya çalışırken bütün save li oynumdan olmaktı.. Şimdi ise yeniden başlayıp mağaralar kısmına kadar geldim, lakin bu altın ve para biriktirme olayı canıma tak etti !
Daha sonra internette aranırken bu oyunun hack tools'unun yayımlandığını keşfettim lakin bu rar dosyasını açmak için de illa gereksiz bir siteye cep telefonuyla kayıt istiyorlar. Acaba aranızda bunu nasıl çözebileceğimizi bilen var mı ?
Sitenin içinde de arama yaptırdım ama sadece mod + apk dosyaları bulunuyor ve bunların hiçbiri bende işe yaramıyor çünkü oyun internete bağlandığında sürüm en son sürüme güncelleme için yeniden bir sayfaya yönlendiriyor.
Bu konuda yardımcı olan arkadaşa şimdiden en içten teşekkürlerimi sunarım :)

Fenomenon

Fenomenon

Üye
telefon numarası verilmez kesin sahte bir sitedir.
ben de oynuyordum mağaraya geldim bıraktım. çünkü oynayan 1 tane arkadaşım var. o yüzden bölümleri oynayamıyorum.

cdevelopment

cdevelopment

Üye
    Konu Sahibi
Oyunu silmediysen face üzerinden ekleyebilirsin : ? ben mod apk yı denemeden önce mağaralar 1 i bitirmiştim, fakat illaki set itemler lazım oluyor ve bunun için de altın kasmak gerekiyor :(

Fenomenon

Fenomenon

Üye
karakterin bazıları çok iyi red 950 canı vardı :)
pm at ekleyim seni :)

Üst Alt