Oyun Angry Birds Dream Blast Yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

Edii10

Edii10

Üye
    Konu Sahibi
Angry Birds Dream Blast Yardım!
Arkadaşlar konuyu nereye açıcağımı bilemedim.
Bi ricam olucak yapabilecek arkadaşlar varmıdır diye.
Oyunun oyun içi seslerini bulmayı istiyorumda bu mümkünmüdür.
Şimdiden teşekkürler.
Oyun

one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
Bahsettiğiniz şey Root Browser yöntemi ile oluyor diye biliyorum bir ara bende uğraşmıştım

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Bunlar mıdır?

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Edii10

Edii10

Üye
    Konu Sahibi
Bahsettiğiniz şey Root Browser yöntemi ile oluyor diye biliyorum bir ara bende uğraşmıştım
Bahsettiğiniz sistem dosyalarını görme dosya yöneticileri buldum ama rootlu olmadığı için cihazım belli bi yerden sonra takılmıştım ama sizin bahsettiğinizi de denicem.
Mesaj birleştirildi:

Bunlar mıdır?

Oyun müzikleri değil. Oyunu oynarken kuşları patlatmadaki çıkardığı sesler onları bulmayı istemiştim.
Mesaj birleştirildi:

Bahsettiğin uygulama ile buraya kadar geldim ve o klasörün içini delik deşik ettim ses klasörüne dair bişey bulamadım doğru yerde mi bakındım acaba?

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: one_useR_0007
one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
Bahsettiğiniz sistem dosyalarını görme dosya yöneticileri buldum ama rootlu olmadığı için cihazım belli bi yerden sonra takılmıştım ama sizin bahsettiğinizi de denicem.
Mesaj birleştirildi:

Oyun müzikleri değil. Oyunu oynarken kuşları patlatmadaki çıkardığı sesler onları bulmayı istemiştim.
Mesaj birleştirildi:

Bahsettiğin uygulama ile buraya kadar geldim ve o klasörün içini delik deşik ettim ses klasörüne dair bişey bulamadım doğru yerde mi bakındım acaba?
Her oyun aynı olmayabilir bazıları gizli oluyor

Üst Alt