Uygulama Androidte Real Football 2008 3D Oynamak (Video Güncel)

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Androidte Real Football 2008 3D Oynamak (Video Güncel)
Konuyu yanlış yere açtıysam admin özür dilerim .
Evet arkadaşlar beni tanıyanlar bilenler vardır .Forumda genellikle S40 Java bölümünde aktifimdir.
Bi anroid tablet sahibi olduk fakat oyunları beni sarmadı . Nerede o Real footbal derken J2Me loader uygulması ile dedomilden
Rf 2008 3D yi kurdum . Oyunda bir maç yaptım . Oyun seslerini de açtım
Isteyen olursa J2me loader uygulmasını daha ayrıntılı tanıtırım.
Video yenilendi .
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: PALA., MaxipmaN, BLasTeaR ve 1 kişi daha

MaxipmaN

Üye
Pes 09 var mı hocam iyi sarıyordu. :ağlarım:

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
@MaxipmaN Olmaz mı hocam . Buradan herhangi bir jar dosyasını indirin . J2ME loaderde + tuşuna basıp indirdiğiniz jar dosyasını seçin . Oyun kurulduktan sonra başta açarken ayar sorar genelde doğru verir . Ardından oyunu başlatabilirsiniz.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
@MaxipmaN Olmaz mı hocam . Buradan herhangi bir jar dosyasını indirin . J2ME loaderde + tuşuna basıp indirdiğiniz jar dosyasını seçin . Oyun kurulduktan sonra başta açarken ayar sorar genelde doğru verir . Ardından oyunu başlatabilirsiniz.
ben de dün bir bakayım dedim oradan indirdim ama uygulama hata verip durdu sonradan giremedim, tower blox denedim onda da oldu. veriyi sil dedim gene düzelmedi nedense.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
ben de dün bir bakayım dedim oradan indirdim ama uygulama hata verip durdu sonradan giremedim, tower blox denedim onda da oldu. veriyi sil dedim gene düzelmedi nedense.
Bazı uygulamaları çalıştırmıyor. Hata olayıyla hiç karşılaşmadım

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Nasıl bozuldu ? Anlamadım

Üst Alt