Androidin custom tarayıcısını sildim YARDIM

Sponsorlu Bağlantılar

FirstAvenger

Üye
    Konu Sahibi
Androidin custom tarayıcısını sildim YARDIM
dün s3 minime cm 12.1 yükledim. ilk defa yaptığım için baya sorun yaşadım, ilk yükleme denememde recovery veya zip dosyası bozuk olduğu için yüklenemedi ve telefonum 4-5 saat yazılımsız kaldı :D. ama sonunda başardım. telefonu kendine getirdikten sonra da 2 saat boyunca akk yi aşmış olan internetim 20 uygulamayı güçlükle indirdi. ve bu sabah telefonuma king root ve purify ı indirdim(sistem uyglumalarını silmek için). AH APTAL KAFAM silmez olaydım. browserı kullanmasam bile uygulamaladaki reklamlar(vb) otomatikman custom browserı kullanıyormuş sanırım. herhangi bir uygulamayı açtığımda "Maalesef com.android.browser durdu." uyarısı alıyorum 5-6 kere ekrana geliyo tamama basıyorum çok sinir bir olay. hadi bunu geçtim bir linkte tıklamıştım silmeden önce yanlışlıkla tarayıcıyı seçip "herzaman"ı işaretlemişim, şimdi bir link veya bir ya tıklayınca da aynı uyarıyı alıyorum ve bağlantıları açamıyorum. şu custom browserın apk sı falan yokmu. apk yoksa romu tekrar kurcam ama telefonu adam etmem 3 saati buluyor akk yi aştığım için (uygulamalar zart-zurt). ama romu tekrar kurmak dışında aklıma bir fikir gelmiyor.. başka bi yolu yoksa tekrar uğraşcam 3 saat. twrp den yüklemeden önce wipe data - wipe cache de yapmak istemiyorum ... sizce wipe data - wipe cache yapmadan cm 12.1 i tekrar yüklesem sorun olur mu ? lütfen çözüm söyleyin, dünden beri sorun üstüne sorun... toplam 6 saat forumlarda geçirdim sırf tecrübesizliğim yüzünden. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

• Beğen
Tepkiler: partt

Trojan89

Trojan89

Üye
Yok sorun olmaz. Cyanogenmod romlar zaten sade, hafif ve gereksiz uygulamalardan arıtılmış saf android dir. İçinden sizinde bişiler çıkarmanıza hiç gerek yok. Kolay gelsin

FirstAvenger

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar, cm 12.1 yüklü ve root lu iken telefon fabrika ayarlarına sıfırla yaptım telefon kapandı ve sonra teamwin yazısı çıkıp duruyor. Ekran bir kararıyor bir teamwin yazısı çıkıyor çözümü nedir?

Trojan89

Trojan89

Üye
Yeniden romu flahslamak

• Beğen
Tepkiler: partt

FirstAvenger

Üye
    Konu Sahibi
@Trojan89 telefonu dowanload mod dışında başka hiçbi şekilde açamıyorum.
@Trojan89 telefona odinle tekrar cm12.1 kurdum. rom yükleme işlemi bittikten sonra telefon açılıyordu samsung yazısı çıktıktan sonra yine team win yazısı çıkıp durmaya başladı. boot loop ta kalmıştır diye düşündüm, bataryayı çıkar tak yaptım, sonra teli tekrar açtım yine aynı şey.