Uygulama Android'de Uygulama Gizeleme Acil Yardım.

Sponsorlu Bağlantılar

apix

Üye
    Konu Sahibi
Android'de Uygulama Gizeleme Acil Yardım.
Arkadaşlar ana ekran uygulama gizlemeden bahsetmiyorum, Ayarlar Uygulama Yöneticisi Yüklenen Uygulamalarda Line orda gizlemek istiyorum, ana ekranda demiyorum arkadaşlar onu biliyorum, yukarda bahsettiğim gibi uygulama yöneticisinde gizlemeyi öğrenmek istiyorum.
Neden böyle birşey istediğimi soranlar olacaktır özel bir durum.
Okuyup zaman ayıran ve ilgi gösteren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Bu mumkun degil ama Bahsettigin yerde gizlemek icin sistem uygulamasına donustursen yuklu uygulamalarda gorunmez ama görmek icin butun uygulamalara bakmak gerekir. Bu sekilde işini gorecektir

• Beğen
Tepkiler: apix

apix

Üye
    Konu Sahibi
Bu mumkun degil ama Bahsettigin yerde gizlemek icin sistem uygulamasına donustursen yuklu uygulamalarda gorunmez ama görmek icin butun uygulamalara bakmak gerekir. Bu sekilde işini gorecektir
Dediğiniz gibi nasıl yapabiliriz, sistem uygulamasına dönüştürürsem yani kısacası sanırım yanlış anlamadıysam uygulama yöneticisinde gözükmek öyle değil mi ? Bunu nasıl yapabiliriz.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Dediğiniz gibi nasıl yapabiliriz, sistem uygulamasına dönüştürürsem yani kısacası sanırım yanlış anlamadıysam uygulama yöneticisinde gözükmek öyle değil mi ? Bunu nasıl yapabiliriz.

Root gerekli

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Malesef Kitkatta O Özellik Kaldırıldı :(

Üst Alt