Öneri android yuklenen uygulamayı apk ye donusturme

Sponsorlu Bağlantılar

m_delice

m_delice

Üye
    Konu Sahibi
android yuklenen uygulamayı apk ye donusturme
slm arkadaslar bana androıd yukledım oyun ve uygulamaları yapdıgım degısıklerle bırlıkte tekrar apk olarak kayıt etmek ıstıyorum yanı baska bır telefona yuklegımde benım yaptıgım degısıkler ıle yuklenecek para veya altın 999999 gıbı mesela bununla ılgılı bır program varmıdır sımdıden tesekkurler....

Invoke

Invoke

Üye
titanium backup (root gerektirir) ile backup al, sonra restore edersin.

m_delice

m_delice

Üye
    Konu Sahibi
ıyı fıkır ama benım yapmak ıstegım benım telefonum rootlu sıkıntı yok ben ıstegımı yapabılıyorum ben bır oyunda sınırsız para altın yaptım mesala ama bu oyunu kız arkadasıma yuklemek ıstıyorum bu sınırsız para ve altın seklınde..

Invoke

Invoke

Üye
ıyı fıkır ama benım yapmak ıstegım benım telefonum rootlu sıkıntı yok ben ıstegımı yapabılıyorum ben bır oyunda sınırsız para altın yaptım mesala ama bu oyunu kız arkadasıma yuklemek ıstıyorum bu sınırsız para ve altın seklınde..

tb dosyasını o telefona at, ondan restore et. :D

m_delice

m_delice

Üye
    Konu Sahibi
tb dosyası hangisi oluyor peki usta oyunların içinde :-)

Invoke

Invoke

Üye
titanium backup ile backup al önce. Sonra sdcard/titanium backup klasörünün içinde aldığın backupı görürsün. Atıyorum realracing 3 ile ilgiliyse yazar zaten adı. O dosyaları diğer telefona kopyala. Sonra diğer telefonda titanium backupı açtığında zaten yedeği var diye görünecek. Sen o yedeği restore edeceksin apk+data seçeneği ile.

Üst Alt