Android YouTube Uygulaması Artık 1440p Çözünürlüğü Destekliyor

• 10 Ağustos 2014
  • 621 Okunma
  • 14 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >

Google son zamanlarda YouTube’da video izleme kalitesine yönelik güncellemelerini artırdı. İlk olarak 144p ve 720p çözünürlük arasında video izleme kalitesi uygulamaya dahil edildi. Sonrasında ise cihazların ekran çözünürlüğüne bağlı olarak YouTube’da video izleme kalitesinin kimi kullanıcılarda fu ll HD çözünürlüğünde olduğu görüldü.

Google kısa süre önce YouTube için yeni bir güncelleme yayınlandı. Yeni güncellemeyle birlikte YouTube’da video izleme kalitesi 1440p kadar yükseltildi. LG G3 sahipleri bundan sonra 5.5-inçlik Quad HD ekranda 1440p kalitesinde videolar izleyebilecek.

Yılın ikinci yarısıyla birlikte Quad HD ekranlı akıllı telefonların sayısı bir hayli artacak. Bu sebeple Google’ın çözünürlüklü kalitesini artırması beklenen bir gelişmeydi.

< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: EmekHırsızı
    lazye bunu beğendi.
  2. Benim telde 720p ble açık değil nasıl iş yapıyo bu Google anlamadım

3. Google baya hızlı.
    ---
    Mobil siteden girersen böyle şeyler olabilir. Android YouTube uygulamasını indirip çözünürlüğü değiştirebiliyorsun.

iPhone ile gönderdi
  4. SHS

SHS
    O yükseltsinde ekrandan dolayı bi fark göremiycez :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. ekrandan farkı göremesekte bile avea kullanıcıları video yüklenene kadar yaşlanır :D

6. allah sabır versin kardeşim. Ben turkcell iyim :D

Mobil cihaz ile gönderdi
    sLeepLe bunu beğendi.
  7. Bulunduğum bölgede gayet iyi çekiyor çok şükür en yoğun saatte bile 5-6mbps oluyor gece 10mbps+ oluyor :D

8. Eyavallah sağol ama bende uygulamadan giriyorum ama maalesef 480p den yukarısı yok vede hd 1080p açmama rağmen s4 miniye şuanlık 720p açık değil demekki

9. Aşırı şarj yer mi?

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. zannetmem. Ama kotayı somurecegi kesin

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. ya telefonlada alakası var tabi benim telefon e6 çok hızlı birşey değil yeni telefonlardan alınca hız fark eder tek sıkıntı evde çekmiyo yoksa dışardayken 3g falan canavar gibi çekiyo :D

12. e6 satilik mi :D

Samsung ile gönderdi
  13. eylül ayında aksilik çıkmazsa alıcam telefon ondan sonra satmayı düşünürüm hayırdır bu kadar istekli e6 isteyen görmemiştim :D

14. işletim sistemini özledim :D s4 kullanıyorum yanina iyi gider :D düsünürsen e6 ya evde yatan galaxy ace veririm :D

Samsung ile gönderdi
  15. değişikmiş hiç takasa gelende olmamıştı :D özelden devam ederiz konu dağılmasın şikayet almayalım :D

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
12/12/2018 - 06:40