Android Yemek Pişirme Oyunu (Aşçı Çocuklar)


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Android işletim sistemli akıllı cep telefonlarınız ile tablet bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz aşçılık oyunu burada. Android için en iyi yemek pişirme oyunu sizi bekliyor aşçı çocuklar!

Sen ve arkadaşların için dünyadaki en iyi küçük aşçıları olma zamanı! Çevrede büyüklerden hiç kimse yok ve siz çocuklar açsınız – sen daha iyi ve daha hızlı yemek hazırlarsın! Çocuklar, istediğiniz lezzetli yemeği yapmak ve pişirmekle ve yemek savaşı yapmakla görevlisiniz!

Açlıktan ölüyorsun ve evde seni besleyecek kimse yok! Usta aşçılara dönüşmek ve lezzetli yemek hazırlamak sana ve arkadaşlarına bağlı! Kim demiş önce yemek sonra tatlı diye?! Artık sorumlu sensin! Mutfakta yaratıcı ol ve ağzını sulandıran ve istediğin her şeyi ye!
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Özellikler:
> Miden gurulduyor mu? Evde sana yemek verecek kimse yok, o yüzden en iyisi mutfağa gidip pişirmeye başlamak!
> Arkadaşlarınla birlikte küçük mutfak sihirbazlarına dönüş ve en sevdiğin yemekler hazırla!
> Arkadaşlarınla birlikte süpermarkete git ve canının istediği her şeyi sepete at!
> 4 muhteşem yemek kitabından yapmak istediğin lezzeti tarifleri seç!
> Minik aşçılar gibi giyin ve dağıttığın mutfağı temizle! Aşçı şapkanı unutma!
> Ev yapımı makarna ve kalan malzemelerden pizza yapmak için profesyonel mutfak aletleri kullan!
> YEMEK SAVAŞI! Mutfağı dağıt.
> Küçük kekler pişir ve kendi dondurmanı yap!
> Çocuklar, büyün yemekleri yapmak için çok çalıştınız – şimdi yemek masasında tadını çıkarma zamanı!
> O, hayır! Fırın patladı ve arkadaşlarından birisi yaralandı. Ona profesyonel doktor aletleri ile pansuman yap, böylece o ikramları pişirmeye devam edebilir!
Pişirme yarışması yap ve en beğendiğin yemeğe oy ver. Birincilik ödülünü kim alacak?

TabTale Hakkında:
Andorid’de yüksek kalitede ve yenilikçi uygulamaları piyasaya sunmasıyla tanınan En İyi Google Play Geliştiricisi olan TabTale severek oyunlar, interaktif kitaplar, e-kitaplar ve eğitici deneyimler üretmektedir. 1 milyardan fazla indirme ve devamlı büyüyen TabTale kendisini çocuk ve ebeveynlerin sevdiği sanal maceraların lider yaratıcısı olarak belirledi. TabTale’in uygulamaları bir yandan eğlenirken bir yandan da çocukların hayal gücünü geliştirir ve onları yaratıcı düşünmeye teşvik eder! Google Play’de ‘TabTale’i ara ve daha fazla inanılmaz uygulama keşfet!
Dikkat:
* Bu Uygulama ücretsiz oynanabilir, ancak bazı oyun içi öğeler ödeme gerektirebilir.. Cihazınızda uygulama için ödemeleri devre dışı bırakarak bunu sınırlayabilirsiniz.

 

Ekli dosyalar

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt