Android wifi üzerinden bedava sms gönderme programı

Sponsorlu Bağlantılar

blackaid

blackaid

Üye
    Konu Sahibi
Android wifi üzerinden bedava sms gönderme programı
Android için wifi kullanarak bedava sms gönderme programı varmı yada böyle birsey mümkünmü?

61semih

61semih

Üye
suanda bıldıgım kadarıyla yok fakat java tabanlı bedava sms programları var bu javayı telefona uyarlayıpta android için java emulatör u olusturulursa olabılır.yanı ımkansız degıl fakat bununla ugrasan program yazan bırılerı cıkarmı bılmıyorum

blackaid

blackaid

Üye
    Konu Sahibi
programları paylasırmısınız

OğuzcanAbi

Üye
bedava sms gönderme sitelerine gir gönder ama mantıksız bazısı gidiyor gitmiyor
hemde android alcak kadar para varsa :D
ayda 9 liraya vodafone de 12 000 sms var :ehe

blackaid

blackaid

Üye
    Konu Sahibi
sorun android alacak parası değil konuda yazdığım gibi sadece böyle birsey var mı yok mu merak ettim hem 12000 sms cok bitmez ne yapayım o kadar sms i galiba paylasabileceğiniz program yok yorumlar için tesekkürler

dayannight

dayannight

Üye
bu sitede ne kadar gereksiz cevap yazanlar var geçende aynısı oldu birşey sordum sadece cevap olsun diye cevap yazıyorlar:angry: bedava sms programı varmı diye sorulmus yok android alacak paran varsa yok vodafonun sms kampanyası ne alakası var hem ucuzada pahalıyada android var
benim bulduğum sms programı buradan indir gerekli açıklamalar sitede yapılmıs

kullanıcı215

Üye
Android için wifi kullanarak bedava sms gönderme programı varmı yada böyle birsey mümkünmü?

Dostum şimdiye kadar elli kere bulmuşsundur ama yine de söyleyeyim. Whatsapp diye bir uygulama var o da başarılı bir uygulama :)

TheSandwich

Üye
Whatsapp danda başarılı uygulama var. Viber bakblrsniz hem nsj hmde konuşma beleş...

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Konu yanlış yerde bu arada.

• Beğen
Tepkiler: mcfirtina

Üst Alt