Uygulama Android Wifi Kırma Programı

Konu Sahibi
Android Wifi Kırma Programı
Arkadaslar Android icin Gerçek Wifi hack Programi Bilen Varmı?

Oyle bir program yok bildiğim kadarıyla bir ara biri anlatıyordu ama oda pc ile olabilir diyorlar.
Mevcut Olan programlarda eglence amaçlı yapılmış boş uygulamalar.

Tepkiler: tc42
    Konu Sahibi
Peki PC Icin program biliyormusun??

Malesef dostum kimse öyle programı yapmaz ve Ticari amacla kullanamaz hem suç hem yasak ki kimi hackerlar bile saatlerce uğraşıp yapamiyolar öyle kolay olsaydi herkes birbirinin şifresini kirardi. Bnce zamanını harcama internet üzerinde bulacağın bütün programlar sadece zamanını alcak hiçbir iş yaptığı yok en fazla şifresini bilip lag atabilirsin kapatabilir yavaşlatabilirsin.

Tepkiler: silivriserdar ve Berkkk2375
    Konu Sahibi
Peki Arkadaslar Bazi Yerlede Droid Vpn Diye Bir Sey okumuştum Bedava Internetten Bahsediyordu Bilginiz Varmi?

Pc icin var ozelliklede ttnet internetini %80 kiriyor

Öyle bir durum bende okudum Opera veya ona benzer browser pragramlarina entegre etmişler kimisi diyo baya kullandım bilmem kac bin lira caza vermişler sıkıntılı kardeşim uğraşma derim bedava hicbirsey yok bu dünyada.

Bi dk pc ye geciyim link vericem ins. Vardir konu

Biri bulsunda şoka uğriyim ttnet ölü internetine verdiği önemden fazlasını güvenlige veryo

clgnkral

Üye
Wifi şifresi kırma programları vardır elbette ama öyle programı açim 1 saatte şifreyi kırsın diye hayal kurma. Bir modemin şifresini kırmak için 1 gün belki daha fazla uğraşıyor pc. Biraz meşaketli iş. Nasıl dersen deneme yanılma yoluyla yapıyor. Ama programının adını biliyor musun dersen hatırlamıyorum.

Konu Sahibi
Kardesim 1 Ay bile Ugrassin Yeterki :-D

Bekleyin daha pc ye gecemedim

Tepkiler: Hayatcix04

clgnkral

Üye
Ama basit işler değil bunlar. Riskleri de var ve yakalanırsan artık neler olur bilemem

Konu Sahibi
Bencede Ama Evde Pcden Internet Yoksa Daha Kötü

Buldum ozelden link aticam. Programin adi dumpper

Tepkiler: GrknYavas

clgnkral

Üye
Bencede Ama Evde Pcden Internet Yoksa Daha Kötü
Anlıyorum seni kötü bir durum. Ne yapacağını şaşırıyor insan Ama herşey internet değil bu dünyada aile, arkadaşlar kısacası dışarda hayat var ama paran olmazsa hayat zor