Android whatsap güncellemesi

Sponsorlu Bağlantılar

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Android whatsap güncellemesi
S.a arkadaşlar whatsaptaki Instagram gibi durum paylaşma özelliği önceden herkese açık şekilde yapılıyordu bunun hangi güncelleme ile kapatıldığını nasıl öğrenebilirim. Su an sadece kişilerim ile paylasabiliyoruz bnm öğrenmek istediğim bunun hangi guncelleme ile giderildiği öğrenebilir miyim bunu acaba

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Daha önce de yoktu "Herkese açık olarak Paylaşma" yanlış hatırlıyor olabilirsiniz...
Ne Zaman Değişeceğini de bununla ilgili WhatsApp bir Haber duyurmadiysa öğrenme Şansımiz yok :oke:

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Sanırım şuanki güncellemeden iki yada üç güncelleme önce idi herkes seçeneği vardı ama sürüm numarasını hatırlayamıyorum :hmmm

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Daha önce de yoktu "Herkese açık olarak Paylaşma" yanlış hatırlıyor olabilirsiniz...
Ne Zaman Değişeceğini de bununla ilgili WhatsApp bir Haber duyurmadiysa öğrenme Şansımiz yok :oke:
Emin o değilim ama Ben var diye hatırlıyordm ondan sordum. Kesin yok muydu emin misiniz acaba:)
Sanırım şuanki güncellemeden iki yada üç güncelleme önce idi herkes seçeneği vardı ama sürüm numarasını hatırlayamıyorum :hmmm
Hangi güncelleme olduğunu nasıl bulurum acaba ya da kesin var mıydı hatırlıyor musnz

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Hangi güncelleme olduğunu nasıl bulurum acaba ya da kesin var mıydı hatırlıyor musnz
İlk durum güncellemesinden sonraki güncellemede gözüme çarpmıştı yanlış hatırladığımı düşünmüyorum ama sürüm numarasını bilemiyorum :hmmm

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
İlk durum güncellemesinden sonraki güncellemede gözüme çarpmıştı yanlış hatırladığımı düşünmüyorum ama sürüm numarasını bilemiyorum :hmmm
Peki dostum o sürüm ne kadar sürdü desem tahmini hatırlar mısın. Bir sonuca ulaşmak için bunu bulmam gerekiyor:) o dediğin sürüm bir ay filan sürdü mu acaba. Bu geçmiş sürümlerin ne zaman yayımlandığını ne içerikte olduğunu öğrenebilecegm bir yer yok mu acaba ki

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Peki dostum o sürüm ne kadar sürdü desem tahmini hatırlar mısın. Bir sonuca ulaşmak için bunu bulmam gerekiyor:) o dediğin sürüm bir ay filan sürdü mu acaba. Bu geçmiş sürümlerin ne zaman yayımlandığını ne içerikte olduğunu öğrenebilecegm bir yer yok mu acaba ki
Bilemiyorum malesef.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Emin o değilim ama Ben var diye hatırlıyordm ondan sordum. Kesin yok muydu emin misiniz acaba:)
WhatsApp'ı Her zaman takip ediyorum ve ''Durumlar Özelliğini'' ilk çıktığından beri kullanıyorum "Herkese açık olarak Paylaşma" daha önce gördüğümü sanmıyorum :oke:

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
İlk geldigi gunden bu yana ayarlari ayni. Senin dedigin o herkese acik durim paylasma ozelligi, whatsapla snapchat ozellho gelmeden onceki durum kismi olabilir ki onu da gizlilik ayarlarindan değiştiriyordun.

Üst Alt