Android VidMate BurNid Edit:TR izlediğin video downloud yapabilirsin

Sponsorlu Bağlantılar

Burnid

Üye
    Konu Sahibi
Android VidMate BurNid Edit:TR izlediğin video downloud yapabilirsin
Merhaba Arkadaşlar Iyi Günler Simdi Sizinle %50 %60 Türkçe Diline Editledigim Ve Girisini Degistirdigim Ve Son Olarakta Ana Iconunu Turkiye Milli Bayrağı Yaptığım Uygulamayi Paylaşacağım
Şimdi Ne İşe Yarar bu Uygulama Kisaca Bahsedelim
#Youtubeden veya Internetten Hem Videk Izlememize Hemde İzlediğimiz Videoyu Indirmemize Yariyor Tam 4 Saat Programi Editlemek İçin Uğraştım
#HD MP4 MP3 AVI 360P 144P Videonun Desteklendigi Tum Kalitelerde Indirme Yapabilirsiniz Ve Url Kopyalamadan Direk Tek Tuş Ile Hem Muzik Dinleyip Hemde Begendigimiz Olursa Mp3 Veya Mp4 Seçenekleri ile Indirebiliriz Indirme Hizi Sizin Aginizla Ilgili Ama Gerçekten Uygulama Olarak Cok Pratik Ve Hizli İndiriyor
Uzatmadan Anlatima Geçelim
1-Size Verdigim Apk Dosayasini Kuralim

2-Uygulamamizi Açalım

3-Örnek Olarak Youtubeden En On Sıralarda Bir Video Indireyecegim

4-Videoyu Açtık Ve Sağ Alt Köşeden Üstü Gösteren Oka Tıklayınız

5-Boyle Bir Ekran Çıkacak Ve Buradan Istedigimkz Formatı Seçiyoruz (MP3 MP4 HD 360P 144P VB..)

6-Ve Bu Kadar Bildirim Penceresinden Takip Edebilirz

7-Soyle Bir Sorun Var Indirilen Dosya Direkt Dosyalar>Dahili hafıza> Vidmate>Download Klasorune Geldihi İçin Galeride Veya Müzikte Görünmuyor Çözüm: Bildirim Penceresinden Indirmeye Basıyoruz Ve Oradan Sag Alt Kisimdan Indirilen Klasör Konumu Degistiriyoruz Vidmate Klasorunden Baska Bir Klasore Taşıyacağız Her Seferinde Dosyaları

Simdi Size 3 Link Verecegim Virüstotal Kisaltmali Link Ve Kisaltmasiz Link Kisaltmalo Link Dosya.co Oldugu Icin Sadece Reklami Gecmek Icin 5sn Beklersinix Indirme Icin Beklemessiniz Kisaltmasiz Link Turbobit Olduğu için 1 Dk beklersiniz Ben 3 4 Saat Uğraştım Uygumayi Editlemek Icin Ve Suan Mobilden Yaziyorum Emege Saygı Icin Kisaltmali Linkten İndirin Arkadaşlar

LİNKLER
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Virustotal

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: AHMED...

anılbaran

anılbaran

Üye
kısaltma link kullanımı yasak konu düzenlendi.

berkek

berkek

Üye
Emeğine sağlık deniyecem...

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Ben AVD Satın Aldım Onu Kullanıyorum Film Filan İndirmek İçin Yinede Sağol

inssurgent

inssurgent

Üye
Emegine saglık kardeş de. Cırtlak sarı renk nedir gözlerim kör oldu okuyamadım yazdıklarını göz buda kardeşim. Saglıklı paylaşımlar yaparsan daha iyi olur.

AHMED...

AHMED...

Üye

Yazı okunmuyor buda benden kolaylık olsun[emoji4]

Casper_VIA_V6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: By YusufEMRE
legendfb

legendfb

Üye
Saol arkadaşım emeğine sağlık, çeviri yapıp düzenlemek programa uyarlamak ne kadar zahmetli bir iş iyi bilirim..
Sevgiler..

Üst Alt