Android ve iOS uygulama satmak

Sponsorlu Bağlantılar

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Android ve iOS uygulama satmak
Merhabalar ben mobil sosyal ağ uygulaması yapıp app store ve google play store da yayınlamak da 2. hedefim.
Uygulama hakkında fikrimin çalınmaması açısından pek bilgi veremiycem fakat "deneyimli" kişilerden yardım almak istiyorum yani sizlerden.
hangi noktadan başlamam gerekiyor hangi adımları izlemem gerekiyor bunları az çok biliyorum. Fakat app store ve google play store da yayınlarken ne gibi ücret ödemek gerekiyor nasıl reklamdan para kazanılır veya uygulama trend olur bilgilendirirseniz çok memnun olurum.

Nick profil ve imzama aldanmayın Android ve iOS uygulama konusunda oldukça ilgili ve meraklıyımdır :ehe

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

Baydırman

Baydırman

Moderator
@asigsasi

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Teşekkürler. Umarım yardımcı olur
Konu uygulamayı yapana kadar günceldir. Yardımcı olmak isteyen olursa özelden mesaj atabilir. Uygulama hakkında bilgi veririm.
Evet şu anda sosyal medya tarzı uygulamamın tasarımları ve bilgileri bitti. Gerekli programları indirdikten sonra başlamayı planlıyorum.

• Beğen
Tepkiler: asigsasi ve Baydırman
asigsasi

asigsasi

Üye
Bu konuda bir fikrim yok maalesef

• Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu ve Baydırman
Buğra

Buğra

Admin
Google Play'de uygulama koyabilmek için 25 Dolar ücret ödemeniz gerekiyor bildiğim kadarıyla ( ücret değişti mi bilmiyorum en son bu fiyattaydı ) daha sonra kendinize bir adsense hesabı almanız gerekiyor ( google adsense reklamları için ) adsense hesabı aldıktan sonra 1-2 ay içerisinde Google size bir pin yollayacak postayla evinize. Onu hesabınıza girerek adsense hesabınızı onaylatmanız gerekiyor.

Daha sonrası size kalmış forumlarda konu açarak uygulamanızı tanıtabilir veya çeşitli reklam alan sitelere reklam vererek uygulamanızın daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz :oke:

Google adsense mobil reklamlarını da uygulamanızın içinde uygun yerlere yerleştirmeniz gerekiyor.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu ve Baydırman
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Google Play'de uygulama koyabilmek için 25 Dolar ücret ödemeniz gerekiyor bildiğim kadarıyla ( ücret değişti mi bilmiyorum en son bu fiyattaydı ) daha sonra kendinize bir adsense hesabı almanız gerekiyor ( google adsense reklamları için ) adsense hesabı aldıktan sonra 1-2 ay içerisinde Google size bir pin yollayacak postayla evinize. Onu hesabınıza girerek adsense hesabınızı onaylatmanız gerekiyor.

Daha sonrası size kalmış forumlarda konu açarak uygulamanızı tanıtabilir veya çeşitli reklam alan sitelere reklam vererek uygulamanızın daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz :oke:

Google adsense mobil reklamlarını da uygulamanızın içinde uygun yerlere yerleştirmeniz gerekiyor.
Teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve Baydırman

Üst Alt