Uygulama Android uygulamalarınıza İndirme ve 5 yıldızlı yorum hizmeti

Sponsorlu Bağlantılar

raptiyeco

Üye
    Konu Sahibi
Android uygulamalarınıza İndirme ve 5 yıldızlı yorum hizmeti
Konu silinsin.

Son düzenleme:

MaxipmaN

Üye
bununda mı hilesi çıktı arkadaş.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve ByEmre221

MaxipmaN

Üye
Hile yapmıyoruz yeni de çıkmadı yıllardır yapılan birşey Yurt dışında büyük bir örneği var Whaff
o veriler de bi garipti zaten, abuk zubuk uygulama bakıyorum 1 milyon. çoluk çocuk indiriyordur dedim ama başka sebepler de varmış :ehe

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve ByEmre221

raptiyeco

Üye
    Konu Sahibi
o veriler de bi garipti zaten, abuk zubuk uygulama bakıyorum 1 milyon. çoluk çocuk indiriyordur dedim ama başka sebepler de varmış :ehe
Bizden 1 milyon indirme almaya paranız yetmez hocam :ehe

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Fiyatlar fazlası ile pahalı ve kimse yaptığı uygulaması beğenilsin veya çok indirilsin diye bu kadar para vermez. Twitterdaki kullanıcı kasma olayından ne farkı var? En düşük paket 150 tl.

raptiyeco

Üye
    Konu Sahibi
Bu işlemi sahte kullanıcılarla kullanıcı kasma işlemi ile bir tutmayın hocam.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Aynı mantık ama. Bir de fiyatlar çok yüksek.

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Neresinden tutarsan tut elinde kalıyor.
Uygulama iyiyse iyidir değilse değildir, para karşılığı yalan ticareti de neyin nesi oluyor.

Hangi alan olursa olsun Manipüle etmek iğrenç bir davranış ve yöntemdir.
Şuraya bak bir de görseller hazırlamışlar tam komedi.

raptiyeco

Üye
    Konu Sahibi
Neresinden tutarsan tut elinde kalıyor.
Uygulama iyiyse iyidir değilse değildir, para karşılığı yalan ticareti de neyin nesi oluyor.

Hangi alan olursa olsun Manipüle etmek iğrenç bir davranış ve yöntemdir.
Şuraya bak bir de görseller hazırlamışlar tam komedi.
Bu sizin düşünceniz hocam arz talep meselesi biraz.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bu işin içinde misiniz bilmiyorum ancak genelde fiyatlar bu şekilde ciddi alıcılara yardımcı oluyoruz zaten.
Sistem hakkında bilgi de vermemişsin. 150 tl para verdikten sonra nasıl bir yol izleniyor onu da anlatırsan daha iyi olur. Yoksa bu olayın sahte beğeni kasmaktan farkı kalmaz.

• Beğen
Tepkiler: musleysa

raptiyeco

Üye
    Konu Sahibi
Sistem hakkında bilgi de vermemişsin. 150 tl para verdikten sonra nasıl bir yol izleniyor onu da anlatırsan daha iyi olur. Yoksa bu olayın sahte beğeni kasmaktan farkı kalmaz.
Bilgi isteyenlere veriyoruz. Boş yapanlara sistemimizi anlatmak zorunda değiliz.

korayertaş

korayertaş

Üye
Her şeyin hilesi çıkmış arkadaş.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bilgi isteyenlere veriyoruz. Boş yapanlara sistemimizi anlatmak zorunda değiliz.
Boş yapanlara anlatmıyoruz diye bir şey söyleyemezsin. Açık açık reklam yapıyorsun ama içeriği hakkında bilgi vermiyorsun. Sistemin de nasıl işlediği belli zaten. Neyse daha fazla uzatmıcam. Detaylı açıklama yapmadan konu fazla ilgi görmez zaten.

Üst Alt