Android Uygulamaları Direk Sd Karta Kurma

Sponsorlu Bağlantılar

AndroidOne

AndroidOne

Üye
    Konu Sahibi
Android Uygulamaları Direk Sd Karta Kurma
Andorid telefonların en büyük zaaflarından birisi Root işlemi yapmadan uygulamaları Sd karta kurma sorunudur. Bu gün size sunacağımız uygulama sayesinde Root işlemine gerek kalmadan direk olarak Sd karta uygulamanızı kurmuş olacaksınız.

Kullanımı Nasıl Yapılır?


İlk olarak indirin.Uygulamamız telefona kurulan bir uygulama değildir. Windows işletim sistemi ile çalışmaktadır. Bu sebepten uygulamayı telefonunuza atmayınız.Uygulama C: sürücüsünün tam altına kurulacaktır ve sağlıklı bir şekilde çalışacaktır.Başta da bahsettiğimiz gibi Root işlemi gerektirmez.Telefonunuzu bilgisayara takınız. Tabi ki bilgisayarınızda telefonunuza ait Usb sürücüleri kurulu olması gerekir.Telefonu bilgisayara taktıktan sonra uygulamayı çalıştırınız.Kurulu uygulamaları hafıza kartına taşımak ve daha sonra kurulacaklarında otomatik olarak hafıza kartına kurulması için Uygulamaları Karta Kur butonuna basınız. Bir kez tıklamanız yeterlidir herhangi bir hata mesajı almazsanız işlem başarılı olmuş demektir.Versiyon yüklemek için Download modunda aç butonuna basın telefonunuz kapanacak ve download modunda açılacaktır. Bu menü özellikle yazılımsal olarak zarar görmüş olduğundan download modua geçemiyen sistemlerde, bir şekilde tuşlardan birinin işlevsiz kaldığı durumlarda ve bazı yarı brick hallerinde kolayca downloadmoduna geçmek üzere tesarlanmıştır.Kurtarma moduna geçmek için Recovery modunda aç butonuna basın. Telefonunuz kapanacak ve recovery modunda açılacaktır. Bu şekilde kısmi güncelleme ve yükleme için recovery moduna geçmiş olursunuz.
Program telefonunuza hiçbir zarar vermez. Çünkü program telefonunuza hiçbir yükleme yapmaz komut sistemi ile işlemler yapmaktadır.
Olabilecek herhangi bir sorun için konu altında belirtmeniz de fayda vardır. Hem arkadaşlarımız bilgilenmiş olur hemde biz elimizden geldiği kadar yardımcı olmuş oluruz.Önemli Not:
App2SD, MoveSD, link2SD türü bir yöntem ve uygulama kullanıyorsanız bu programları kaldırmanız önerilir.Uygulama+data+dalvik chace tümünün hafıza kartına yüklenmesi A2sd yönteminde güvenle kullanılabildiği, uygulamanın tamamını (cache dahil) özel kart bölümüne taşıdığı test edilmiştir.Daha önceki versiyon olan kartatası.exe programını kullandıysanız bu yeni versiyonu tekrar kullanmak size bir artı kazandırmaz. Daha önce kullanmadıysanız.Yeni bir versiyon yüklediyseniz bu güncel versiyonunu kullanınız.2.2.1 froyo ve 2.3.4 gingerbread arasındaki tüm android versiyonlarda çalışır. Eclair desteği yoktur.
Kullanıcıların test ettiği ve sorunsuz çalıştığını bildirdikleri telefonlar;
Galaxy S serisi, Galaxy ACE, FİT, GİO, MİNİ serisi, HTC serileri, Vodafone 945 (2.2.1 ve üstü sürümleri), Huawei X5, Sony xperia (model belirtilmemiş)​
 
  • Beğen
Tepkiler: dreammyth ve sekajmer


Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Teşekkürler.
 
  • Beğen
Tepkiler: AndroidOne
kenando_07

kenando_07

Üye
<b> slm kardes bende Lg P705 var ama bitürlü yapamadım android uygulamaları sd karta yüklemeyi .. bana yardım ede bilme imkanınız varmı kardeş :) şimdiden tşkler
 
rococo

rococo

Üye
link ölü
 
  • Beğen
Tepkiler: dreammyth


Üst Alt