Android Türkçe Dil?

Sponsorlu Bağlantılar

eizo33

eizo33

Üye
    Konu Sahibi
Android Türkçe Dil?
Yurtdışından LG Optimus 2X almayı düşünüyorum.Alırsam Türkçe dil yükleme olanağı var mı? Daha önce hiç android kullanmadım.
2.2 yüklüymüş 2.3 e güncellenebiliyormuş.

FQXT

FQXT

Üye
türkce dil destekleyen bir rom yüklersin odin le sorun yok... 2.3 resmi olarak cıktımı kı lg ye ?

• Beğen
Tepkiler: goldmobile
murattiy

murattiy

Üye
android yazılımda türkçe dil seçeneği var biliyorum ama satıldığı ülkenin dilini gösteriyor.Bendede aynı problem vardı marketten 108 kb küçük bir uygulama indirdim morelocale2 adında onu kurunca Türkçe seçeneği geliyor onu seçerek Türkçe yaptım.bir bak

--------------- Ekleme ---------------

bu arada bendede 2,2 yüklü htc desire hd

• Beğen
Tepkiler: striker1972

uykuculinux

Üye
ben rusyada calisiyorum 1 2 tane andiroit telefona baktim turkce menu var hatta birtanesi turkce acildi

sancakta

sancakta

Üye
almanyadan wildfire getirttim marketten morelocale2 indirdim aninda turkce oldu

• Beğen
Tepkiler: ferhatt1905

axoyca

Üye
slm SANCAKTA almanyadan telefonunu birisi aracılığıyla mı getirtin yoksa internetten mi bilgi verirsen sevinirim internetten cep tel alabilirmiyiiz bu yolla bilgin varmı oluyosa bir iki almanya alışveriş sitesi de yazarsan sevinirim

ferhatt1905

Üye
Sancakta kardes,saol verdigin bilgi icin,gercekten dedigin gibi oldu,,bizi 20 Eurodan kurtardin,,,sirf bu bilgi icin buraya üye oldum,,tesekkürler...

gavvas

Üye
lg optimus 2x türkiyede satışa sunulmayacağı kesinlesti. benim anlamadıgım türkçe dil firma koymuyor program türkçe nasıl yapıyor.her telefonun kendine aid ayar yüzü yokmu? Benim sorum da şu ozaman ;türkiye pazarına girmeyen her telefona bu işlemle türkçe yapmak mümkün mü?.

hgavci

Üye
benim de HTC DESIRE a8181 model honkong'tan aldigim cihazım var, Andorid 2.2 yüklü cihazda morelocale2 yüklü olmasına rağmen türkçe olmuyor acaba sebebi ne olabilir arkadaşlar...

red-soldiers

red-soldiers

Üye
arkadaşlar bende x10 var android 2.1 yüklü 2.3 e yükseltice türkçe olur mu lütfen yardım?

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
merak etmeyin android cihazların geniş dil seçeneği vardır aradığınız dil yoksa marketten indirin

Üst Alt