Android Telofonun Tl Yiyorsa çeri

Sponsorlu Bağlantılar

TahaTM

TahaTM

Üye
    Konu Sahibi
Android Telofonun Tl Yiyorsa çeri
Arkadaşlar Aynı Sorun Bendede Vardı Aradım Turkcell müşteri Hattını Bana Dediler Ki Mesaj Olarak Link Attım O siteden Açın Dedi Sonra Ben Ayarlar > Hesaplar Ve Senkr > Arkaplan Verisi Tiki Kapat Sonra Ayarlar > Kablosuz Ağlar > Mobil Ağlar > Paket Veri Kullan Tikini İşaretle Sonra

Sonra Menüye Gelin İnternete Tıklayın
https://m.facebook.com Yazın Ama 50 Krşunuz Gidebilir Bir Kere Sonra Tabii Facebook Paketi Alın Başta Yazdıktan Sonra Onu Başa Kaydetin Hani Kilidi Açtıktan Sonra Gelen Ekran Varya İşte Oraya Kaydetin Sonra Facebook Dan Çıkın Çıktığınızdan Emin Olmak İçin Menü Ye Gelin Ve Görev Yöneticisine Bakın orda İnternet Yazıyosa Sonlandır Diyin Sonra Menü De Ayarlar > Kablosuz Ağlar > Mobil Ağlar > Paket Veri Tikini Kaldır Sonra Msj Gelir 50 Kr Niz Gitti Diye Geldikten Sonra 1-2 Dk Bekleyin O Tiki Açın Sonra Hemen Başa Gelin En Başa Orda Kaydettiğiniz Şeye Tıklayın AÇın Facebook Unuza Giriş Yapın Sonra 20-25 Sn Bekleyin Sonra Menüye Gel,in Görev Yöneticisinden Sonlandırın İnterneti Sonra Menüye Gelin Ayarlar > Kablosuz Ağlar > Mobil Ağlar > Paket Veri Tikiniz Kaldırın 1-2 Dk Bekleyin Msj Gelcek Tutar Kısmında 0.00 Yazıyosa OLmuştur 50 Kr Yazıyosa Olmamıştır Adımları Tekrar Deneyin Olduysa

Ne Mutlu Bana....

Üst Alt