android telesekreter uygulaması ?

Sponsorlu Bağlantılar

İbrahimakinci

İbrahimakinci

Üye
    Konu Sahibi
android telesekreter uygulaması ?
Önceden nokia 5800 da bir telesekreter vardı koskoca android dünyasının altını üstüne getirdim bulamadım.
Gelen aramaya belirlediğiniz süre (mesela 10 sn) sonra "Şu an müsait değilim, lütfen mesajınızı bırakın, size daha sonra dönüş yapılacaktır" gibi bir karşılama mesajlı uygulama yok mu koskoca android dünyasında ?
Şöyle birşeydi nokianın yıllar önceki teknoloji ile verdiği hizmet;
1- Telefon çalıyor, arayana bakıyorsun, geç vakitte veya cevaplamak istemediğin kişi diye ellemeyince 10 sn sonra telesekreter devreye giriyor.

2- belirlediğin kişilere direk ulaşılamıyor deyip sesli mesaj bırakın diyor.
3- karşının sesi hoparlörden geliyor, istersen, önemli ise hemen açabiliyorsun.
4- kayda alıyor.

Bunun hâlâ olmadığına inanamıyorum. Böyle birşeyi ilk yapan paraya para demeyecek bundan eminim.
Hiç olmazsa 2 maddeyi karşılayan bir uygulama yok mudur bilen ?
Android dünyasında 1000 kullanıcıdan birinin ihtiyaç duymayacağı onbinlerce belki 100 bin uygulama vardır.
Telefonların asli görevi olan sesli görüşme ile birebir alakalı olan, harkesin kullanmya ihtiyaç duyabileceği, 30 sene önce tv deki filmlerde gördüğümüz basit teknolojili telefonlar ile telesekretere bağlayıp kayıt alan uygulama YOK oğlu YOK. :(((
Turkcell de aylık 2 tl.ye benzer bir hizmet var ama ben uygulama arıyorum. Androidde illa olmalı ingilizce de olsa...

Üst Alt