Android Telefonlarınız için 10 Gerekli Program (2.Liste) . :)

• 23 Ekim 2010
  • 11877 Okunma
  • 12 Cevap

1. Android telefonlar için ; bana göre , en gerekli 10 programını paylaşmak istiyorum. İlk listemi , geçenlerde paylaşmıştım. 2. Listemi paylaşmak istiyorum. =) Android 2.1'de denemiş olduğum(Samsung Galaxy S) bu programların hepsi , sorunsuz çalışmaktadır.

1-) Dolphin Browser HD

< Resmi açmak için tıklayın >

Gelişmiş bir WEB tarayıcı programı. Multi-touch olan telefonlarınızda "pinch to zoom" özelliğini, sorunsuz bir şekilde desteklemektedir.

2-) Beautiful Widgets

Home ekranınızı , bu program sayesinde kolayca modifiye edebilir ; gerekli olan araçları , widget halinde home ekranınıza ekleyebilirsiniz.

3-) Animated Weaher

Gelişmiş animasyonlara sahip , güzel bir hava durumu programı.

4-) Titanium Backup

Telefondaki dosyalarınızı , müziklerinizi , resimlerinizi , ...vs. kolaylıkla bilgisayarınıza yedekleyebileceğiniz bir program.

NOT : Bu programı kullanabilmeniz için , ROOT olmanız gerekmektedir. Google'dan "One Click Root Android" arayarak , nasıl ROOT olabileceğinizi bulabilirsiniz. ;)

5-) PsxDroid

Playstation ve PSOne oyunlarınızı , artık telefonunuzdan oynayabileceksiniz ! İndireceğiniz paketteki .apk dosyasını yükledikten sonra SCPH1001.bin BIOS dosyasını da telefona atıp , programdan bu dosyayı gösterirseniz ; kurulumu tamamlamış olursunuz. Sonra da yapmanız gereken ; .img, .iso , .ecm , ...vs. uzantılı oyunlar indirmek. ;)

6-) Flashlight

Telefon ekranınızı , fener olarak kullanabileceğiniz bir program.

7-) Shazam

Adını bilemediğiniz şarkıları , bu program ile bulmanız mümkün. Yapmanız gereken , programa ; şarkıyı dinletmek ;)

8) Adobe Photoshop

Gelişmiş Photoshop Uygulaması.

9-) Folder Organizer

Home ekranınızda klasörleri yönetmenizi , değiştirmenizi, modifiye etmenizi sağlar.

10-) Youtube Downloader

Youtube videolarını , istenilen formatta indirmenizi sağlar.

Tüm yorumlar , bana aittir. Herhangi bir yerden alıntı yapmadım. Lütfen , emeğe saygı. Bir teşekkür , yeterli. :)

PAKETİ İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN !

Yazan: Nuri...
  2. teşekkurler

3. Konu , gerilere düşmüş. Yukarı ! :)

4. Programları açıklamaları ile birlikte verdiğin için teşekkür ederim. PS Oyunları ile alakalı olan program ilgimi çekti.. Deneyelim bakalım..

5. ellerin dert görmesin :)

6. emeğine sağlık :D

7. emeğinize, enerjinize sağlık...

8. Teşekkürler.

9. Tesekkur ettim

10. Çok şime yaradı saol :alkis

11. üstad emeğine yüreğine sağlık cansın sen can... Allaha emanet ol.

12. tesekkurler emegıne saglık:alkis

13. :tşk:

Yüklüyor...
22/09/2018 - 01:30