Android Telefonlar 'da Media Sesini Sabitleme

one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
    Konu Sahibi
Eşimin kullandığı Lenovo A7000 Telefon bizim 2,5 yaşında bir Afacan oğlumuz var Sürekli onun elinde,
Youtube da Çizgi Animasyon ve diğer oyunları izliyor, ve Telefonun sesini bir türlü kıstıramıyoruz bundan dolayı çok rahatsız oluyoruz ve çocuğuda İnternetten kurtaramıyoruz, en azından Telefonun sesini Sabitleyebilirmiyiz, %25 %50 Vs.
 
one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
    Konu Sahibi
Yardımcı olabilecek kimse yokmu bu formda
 
avantis

avantis

Üye
 
one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür
Teşekkür ettim,
Bi deneyim bakalım hayırlısı
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt