Android Telefon Anakart Arızası

Sponsorlu Bağlantılar

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
Android Telefon Anakart Arızası
Telefonum Xperia U.Telefonda Sanırım Bir anakart arızası var.Oyunlarda takılma donmalar var.Her seferinde örneğin bir tanıdığımla telefonlarımızı değiştik 1 haftalığına ertesi gün geri getirdi.Bu ne ya dedi.Onun bana verdiği İphone 4s di.Adam bu ne böyle candy chrush ta clash of clans oynarken bile telefon donuyor dedi geri aldı telefonunu:D e adam haklı tabi.telefona ne facebook ne messenger nede oyun yükleyebiliyorum telefon malum 512 MB ram var 389 görünüyor.boş olarak ise sadece 41 MB :bann: facebook zaten kendi basına 35-50 mb arası kullandığından bıkkınlık geldi artık babama diyorum yok diyo eviriyo çeviriyo kızıyo geçiştiriyo çalışıyo telefonun diyo bişey diyemiyorum babam anlamaz anlatsam bile(durumumuzda şu ara çok iyi allaha şükür).Şimdi ben bu cihazı yaptırmak değil yapılamıycak hasar vermek istiyorum yoksa 1 sene daha kullanmak zorundayım.Telefonu Turkcellden almıştık faturaya ek tarifeden 24 aydı geçen ay bitti şaun telefon alma hakkımız var. ben bunu nasıl bozarım ama patlama olasılığı düşük şeyler söylerseniz mesela suya atsam tamir ediliyormus bir şekilde , biryerde USB girişine 9V pile 2 Kablo bağlayıp ordaki kısıma sürttür diyenler var ama aklıma yüksek voltajdan patlama riski olduğu geliyor risk almak istemiyorum varmı tavsiyeleriniz ?

ferhat_5382

ferhat_5382

Üye
o zmn anakartı yak :D overclock ile yakabilirsin

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
o zmn anakartı yak :D overclock ile yakabilirsin
lanet olası telefonun en yüksek overclock saati 1.300 daha önce taylan08 arkadasımızın yardımı ile yaptım ne hızlanma oldu ne ısınma mal gibi bi telefon 1.9 2.0 gibi yüksek değerler olsa ah :)

Üst Alt