|| Android telefon alacağım, önerilerinizi alabilir miyim?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
|| Android telefon alacağım, önerilerinizi alabilir miyim?
Arkadaşlar yıllardır symbian telefon kullanıyorum. Android telefon almaya karar verdim. Önerilerinizi alabilir miyim?
Fiyat aralığı 400 -500 TL arası olacak 2. el telefon da olabilir. bu aralıkta alabileceğim en iyi telefon hangisi? ayrıca şunu da sormak istiyorum android işletim sistemini v2 olması veya v2.3 olması gibi ne anlama geliyor. Daha doğrusu şöyle söyleyeyim v2.3 de çalışan bir uygulama v2 de çalışır mı?

klongs

klongs

Üye
v2.2 demek istiyorsun heralde neo v alabilirsin sifiri 750 tl 2. ele bulursun heralde 500 e

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
v2.2 demek istiyorsun heralde neo v alabilirsin sifiri 750 tl 2. ele bulursun heralde 500 e
Önerin için teşekkürler, bakacağım başka bir telefon var mı

----------Eklendi @ 08:19:03 ---------- Yazıldı @ 07:58:31 ----------

HTC wildfire s nasıl bir telefon?

blacktalon

blacktalon

Üye
Eğer android alacaksan fiyatı biraz daha attır, çünkü nokianın sistemi düşük olabilir ama uygulamaları onun sınıfına göre,android symbiandan iyi fakat android kendi sınıfında değerlendirirsek o fiyata güzel tel olmaz yani uygulama yuklersin tel kasar kaldırmaz vs. nokiadan bi farkı kalmaz

Necmati

Necmati

Üye
2.2 'de çalışan 2.3 2.4 hepsinde çalışır kardeşim sen android alcaksan HTC al yeter

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
kardeş bulursan ideos x5 (ki bulmazsın :)) bulamazsan neo v.

fgldr

Üye
650 ye galaxy ace al bence.

mehdi1578

mehdi1578

Üye
bence de 650 TL ace alabilirsin eğer o kadar veremem diyorsan 2. el temiz bir galaxy ace araştır. İyidir işini görür

fgldr

Üye
İstersen öyle büyük bi mağazadan değil de normal telefoncudan alırsan vade farkı koymuyolar.12x54 taksit

qeda08

Üye
keşke alablsen sana galaxy we galaxy s2 önerirm ama malyetn dûşk

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
samsung galaxy mini aldım. önerileriniz için teşekkürler...

firat1231

firat1231

Üye
Neo al dıyecemde sıfırı 1.070 lira 2.elini 750 ye falan bulursun malıyet dusukmus :(

---------- Eklendi @ 21:01:18 ---------- Yazıldı @ 20:59:59 ----------

samsung galaxy mini aldım. önerileriniz için teşekkürler...

hayırlı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt