android tel.e appsmarket olmadan nasıl uygulama yüklenir?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lucyc

lucyc

Üye
    Konu Sahibi
android tel.e appsmarket olmadan nasıl uygulama yüklenir?
arkadaşlar benm telefonumda appsmarket yok. bildigim kadarıyla türkiyede kullanılmıyormuş root yapılmadan. peki root olmadan da uygulama indiremez miyiz ? yani mesela forumdan bilgisayara indirdigimiz uygulamaları telefona usb ile nasıl atarız ? yardım ederseniz sevinrim :)

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar bir bilen yokmu??

• Beğen
Tepkiler: mustafaa58

burakasd12

burakasd12

Üye
Önce telefonun güncellemelerine bakın 2.1 güncellemesi varsa onu kurun

ibo_Star

ibo_Star

Üye
Ben var diyebiliyorum
Slideme.org mu ne öyle siteyle pc ye aktarıp usb kablo ile senkronize edip transfer oluyor
Slideme org

by_mustafatosun

Üye
Türkcell uygulamadukkanina girip ücretsiz dosya yöneticisi indirebilirsiniz

acacia

acacia

Üye
apk uzantılı dosyasına sahip olduğun her uygulamayı ya da oyunu telefonuna kurabilirsin.
sideload wonder machine programını kurman lazım. programı internette aratırsan rahatlıkla bulabilirsin. eğer bulamazsan söylersin ben upload ederim burdan.

şazenuş

şazenuş

Üye
telefonuna ait pc süit veya sync programını bul bilgisayara kur.oradan rahatlıkla bilgisayara indirdiğin uygulamaları telefona kurabilirsin.

birde bu linki bir incele

burak.canal

Üye
Arkadaşlar htc desire aldım yanlız indirdigim oyunlari açmıyor ne yapmalıyim

Arkadaslar bilen var mi

sacredmagic

Üye
arkadaslar hiç kasmayın root yapmaya.. telefonda sam 4.0 (slide me yazar simgesinde) olması lazım oda android market gibi ... içinde uygulamar oyunlar vs. ordan uygulamarlardan slimeMe app installer var onu indirmeniz yeterli sonra telefona oyun uygulama atabilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt