android tel.e appsmarket olmadan nasıl uygulama yüklenir?

• 19 Kasım 2010
  • 4993 Okunma
  • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar benm telefonumda appsmarket yok. bildigim kadarıyla türkiyede kullanılmıyormuş root yapılmadan. peki root olmadan da uygulama indiremez miyiz ? yani mesela forumdan bilgisayara indirdigimiz uygulamaları telefona usb ile nasıl atarız ? yardım ederseniz sevinrim :)

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar bir bilen yokmu??

Yazan: lucyc
    mustafaa58 bunu beğendi.
  2. Önce telefonun güncellemelerine bakın 2.1 güncellemesi varsa onu kurun

3. Ben var diyebiliyorum
    Slideme.org mu ne öyle siteyle pc ye aktarıp usb kablo ile senkronize edip transfer oluyor
    Slideme org Link

4. Türkcell uygulamadukkanina girip ücretsiz dosya yöneticisi indirebilirsiniz

5. apk uzantılı dosyasına sahip olduğun her uygulamayı ya da oyunu telefonuna kurabilirsin.
    sideload wonder machine programını kurman lazım. programı internette aratırsan rahatlıkla bulabilirsin. eğer bulamazsan söylersin ben upload ederim burdan.

6. Arkadaşlar htc desire aldım yanlız indirdigim oyunlari açmıyor ne yapmalıyim

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaslar bilen var mi

7. arkadaslar hiç kasmayın root yapmaya.. telefonda sam 4.0 (slide me yazar simgesinde) olması lazım oda android market gibi ... içinde uygulamar oyunlar vs. ordan uygulamarlardan slimeMe app installer var onu indirmeniz yeterli sonra telefona oyun uygulama atabilirsiniz

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/11/2018 - 14:57