Telefon Tavsiyesi Android Tavsiye

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2498213

Silinen Üye 2498213

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Android Tavsiye
Merhaba arkadaşlar. 4-4.5 yıldır Samsung Galaxy S4 Mini kullanıcısıyım. Artık telefonumun yavaş yavaş ömrünü doldurduğu kanaatindeyim. (Atmadığım rom kalmadı:D) Sizden ricam bana 2000-2500 TL arası android telefon önermeniz. LG G5'e bakmıştım. Sanırsam 1800 TL civarında. Galaxy Note 5'i, normal Samsung telefonlardan daha iyi diye öneren kişiler de oldu. Tasarım değil de, daha çok işlemci, oyun rahatlığı ve uzun vadede kullanımı (kasma vs.. olmadan) önemli. Şimdiden teşekkürler.

(Bu arada üzerine şu kadar ekle şunu alırsın demezseniz sevinirim, böyle diye diye bu hale geldi zaten :D)

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Galaxy note 5 öneririm bizim akrabadan biri aldı çok memnun

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2498213
franklinda

franklinda

Üye
Asus Zenfone 3 Dual Sim 64gb
Asus Zenfone 3 Delux 64gb
Lenovo Moto Z ve Moto Modları
Sony Xperia Z5 Premium Dual Sim (2160x3840)
Sony Xperia XZ
Samsung Galaxy S7
LG G6 Dual Sim
LG V20 64gb

Aklıma gelenleri bir listeledim hepsini aşağı yukarı o bütçeyle alabilirsin :)

Son düzenleme:
  • Beğen
byAndroid

byAndroid

Üye
S7, mi 6, p10

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
GM 5 Plus Öneriyorum. :oke:

Silinen Üye 2498213

Silinen Üye 2498213

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
GM 5 Plus Öneriyorum. :oke:
GM 5 Plus tanıdığımda var. Onda da en çok korktuğum dediğim gibi 3-4 yıl sonra kasmaya başlaması. Hatırlarsanız Discovery ilk başta çok öneriliyordu, sonrasında alanlar çok pişman olmuşlardı.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
GM 5 Plus tanıdığımda var. Onda da en çok korktuğum dediğim gibi 3-4 yıl sonra kasmaya başlaması. Hatırlarsanız Discovery ilk başta çok öneriliyordu, sonrasında alanlar çok pişman olmuşlardı.
Hiç Bir Cihaza bu Gözle bakmayın. Zaten akıllı Cihazlar. 2 Sene de bir Yenisi alınan şeyler...

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:
  • Beğen
Silinen Üye 2498213

Silinen Üye 2498213

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:
  • Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
S7 seni uzun süre götürür. Çok güzel bir telefon bende tavsiye ederim. :)

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2498213 ve Silinen üye 2362831
franklinda

franklinda

Üye
Moto Z ve moto modları bana göre de incelemeden yakından görmeden karar vermeyin tüm modlarınıda görmeniz lazım oyun oynayacak film izleyecekseniz daha iyisi yok heleki projektör modu varken :)

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
S7

• Beğen
Luck Star

Luck Star

Üye
Yeni çıkan modeller hakkında çok bilgim yok ama markalar ve kullanıcılardan gelen şikayetler hakkında çok fazla bilgim var. LG ve Sony alma kesinlikle. Önceliğin Samsung > Xiaomi > Huaweii olmalı diye düşünüyorum özellikle Huaweii de de baya güzel telefonlar var ve ekranları gerçekten güzel. En son hiç bulamazsan General Mobile'ın en üst modelini tercih edebilirsin artık 5 Plus mı 6 mı neyse o olabilir onlar da fena değildir.
Galaxy Note 5'i, normal Samsung telefonlardan daha iyi diye öneren kişiler de oldu

S7 edge var bende Note 5 te kullandım biraz farkına gelecek olursak elde kullanım için S7 edge daha rahat hatta tek elle kullanırsın ama Note 5 daha büyük. bunun yanında Note 5 in ekranı daha kolay kullanılıyor + spen var. İkiside güzel batarya olarak S7 edge derim bu yüzden de onu tercih ettim ama Note 5 in aşağı kalır hiç bir yanı yok. S7, Note5 olabilir samsung tarafında. Bu yazıyı da Note serisinin normal Samsung telefonlarından iyi dediğin için yazdım. O olay eskiden doğruydu ama S6 ile bitti o devir.

Son düzenleme:
  • Beğen

Üst Alt