Android tablet aldım Wi-Fi'ye bağlanamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Sypnc_Dictetor

Sypnc_Dictetor

Üye
    Konu Sahibi
Android tablet aldım Wi-Fi'ye bağlanamıyorum
Android tablet aldım Wi-Fi'ye bağlanamıyorum.Sizce nedeni ne olabilir.

06kubilay06

06kubilay06

Üye
tam modeli marası nedir ?

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
çakma çin malı tablet ise normaldir

mancukya

Üye
Bazi romlar 10 kanal üstü wifilere baglanmakta zorlaniyor

engin79

Üye
cok arastirdim müsteri hizmetleri saticilar vs vs bi türlü bulamadim en son sagolsun birisi tesadüfen bulmus soyledi bende denedim hemen oldu..
arkadasim bilgisayardan modem ayarlarina gir yanliş hatirlamiyorsam güvenlik de WAP2/WEB diye secili oluyor onu sadece WAP2 yap sonra aninda baglaniyor..

06kubilay06

06kubilay06

Üye
tabletinin modelini ve modeminin modelini solersen yardımcı olurum

slmatc

Üye
bende ttnetten bir tablet almıştım, black bery play book modemimin kablosuz ağ özelliği vardı fakat faydalanamıyordum, ttnet i aradım destek veremediler 11820 yi arayın yardımcı olurlar dediler, 11820 teknoloji destek hattıymış aradım sağolsun yardımcı oldular ve problemimi giderdiler...

manowar09

Üye
bende ttnetten bir tablet almıştım, black bery play book modemimin kablosuz ağ özelliği vardı fakat faydalanamıyordum, ttnet i aradım destek veremediler 11820 yi arayın yardımcı olurlar dediler, 11820 teknoloji destek hattıymış aradım sağolsun yardımcı oldular ve problemimi giderdiler...
selam ben de bı tablet aldım ben de baglanamıyorum taranıyor taranıyor bı türlü gırmıyor benımkının markası logıtab yardımcı olabılırsenız cok sevınırım

Üst Alt