Android strateji oyunu önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
Android strateji oyunu önerisi
Sanırım yanlış konuya açtım ama adminlere birazcık zahmet oldu gibi ama neyse konuya dönelim arkadaşlar bildiğiniz bi strateji oyunu var mı, ama Clash of clans gibi devler büyücüler falan değil mi, tropiko gibi bi şehiri yönetmelik ayrıntılı bi oyun arıyorum sadece bina dikme olmasın vergi vb. Şeyler ayarlama savaşma falanda olsun bu çeşit bir oyun android için varsa söyleseniz çok süper olur aynı dediklerim olmasına gerek yok az fazla az düşük farketmez ama dediğim gibi normal insanlar olsun dev falan istemiyorum

AIS

AIS

Üye
Sanırım yanlış konuya açtım ama adminlere birazcık zahmet oldu gibi ama neyse konuya dönelim arkadaşlar bildiğiniz bi strateji oyunu var mı, ama Clash of clans gibi devler büyücüler falan değil mi, tropiko gibi bi şehiri yönetmelik ayrıntılı bi oyun arıyorum sadece bina dikme olmasın vergi vb. Şeyler ayarlama savaşma falanda olsun bu çeşit bir oyun android için varsa söyleseniz çok süper olur aynı dediklerim olmasına gerek yok az fazla az düşük farketmez ama dediğim gibi normal insanlar olsun dev falan istemiyorum
Clash of kings

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
Onu biliyorum ben daha ayrıntılı bişey istiyorum ve online olmasa daha güzel olur

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
Oda değil ben medieval tarzi değil daha çok modern çağda bi oyun istiyorum

Nihatr05

Nihatr05

Üye
Civilization diye bi strateji oyunu var ismini tam hatırlayamadım ama böyle başlıyo ayrıca online değil

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
Androidde varsa ve boyutu aşırı değilse bi bakarım boyutu kaçtı?

Nihatr05

Nihatr05

Üye

Buradan bakabilirsin.

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
Boyutu çok yaw, hafıza sorun değilde internet sorun bide 30 tl aşırıya kaçmış

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
Wifi burda kolay kolay bulamam aslında alacam ama ttnet in kazığıni görünce vazgeçtim, kimse sorsam 50 tl diyor ttnete gittim sordum adam 75-80 tl dedi aylık, hızı sordum 8mb diyo, millet 50 tl ye 24mb kullaniyo anlamadim gitti

Nihatr05

Nihatr05

Üye
FArkındayım alıntı yanlış olmuş :)

Üst Alt