Uygulama Android Snapchat güncelleme nasıl yapılır?

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Android işletim sistemli akıllı cep telefonlarınız ile tablet bilgisayarlarınızda Snapchat uygulama güncelleme işlemi nasıl yapılır merak ediliyor. Snapchat güncelleme ile ilgili tüm detaylar makalemizde bulanabiliyor.

Android işletim sistemi kullanıyorsanız Google Play üzerinden güncelleme işlemi yapabilirsiniz. Yapmanız gereken Google Play'e giriniz. Eğer bir güncelleme varsa Update yada Güncelle dedikten sonra kısa süre sonra güncelleme işlemine başlayacaktır.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt