Android sistem hafızasını arttırmak

goldmobile

goldmobile

Üye
    Konu Sahibi
Selam arkadaşlar çok aradım ama bulamadım dahili depolama alanı az olan telefonların sd karttan arttırmak çok var ama benim istediğim telefonun dahili depolama alanından sistemin çalışması için gerekli alana vermek çünkü kullanıcı uygulamalarını sisteme flaşlamak isterken alan yok hatası veriyor.
Telefon Xperia Z1 Compact
 
Son düzenleme:
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hacı Yazdıkların Siyah Temada Okunmuyor
 
goldmobile

goldmobile

Üye
    Konu Sahibi
yeniden yazdım
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt