android sanal tuş ekleme yardım

Sponsorlu Bağlantılar

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
android sanal tuş ekleme yardım
(konuyu büyük ihtimalle yanlış yere açtım)
forumda bununla ilgili birkaç konu var bunuda biliyorum ama root Explorer falan denilenler yaptım yine gelmedi sanal tuş başka bi yolu var mı yada ben mi yanlış yapıyorum (cihaz zenfone 5)

snapdroid

snapdroid

Üye
Bizim maxicep ten birisi lg ye sanalysis tuş yapacam diye uğraşıyodu. Adam yapamadı yapıncada brick etti programlar çöktü. Bişey olmuyorsa fazla uğraşma. İllede deneyecek diyosan root+pimp my rom programı dene.alternatif olarak Omni switch ve pie control deneyebilirsiniz.

yaytas

yaytas

Üye
sanal tuş yazılımsal bişey çok zorlamadan kernelle uyumlu bi rom ile halledebilirsin

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
Bizim maxicep ten birisi lg ye sanalysis tuş yapacam diye uğraşıyodu. Adam yapamadı yapıncada brick etti programlar çöktü. Bişey olmuyorsa fazla uğraşma. İllede deneyecek diyosan root+pimp my rom programı dene.alternatif olarak Omni switch ve pie control deneyebilirsiniz.
simple control kullanıyorum ama bunda da direk ekranın altına geliyo (alttaki yeri yukarı kaldırmıyor üstünü kapatıyo WhatsApp ta falan yazma yerine tiklanmiyo kapattığı için, söylediklerini deneyecem
pimp my rom işe yaradı teşekkürler konu kapanabilir

Üst Alt