Android ROM'lar Bölümü Hakkında

 • 24 Ağustos 2014
 • 349 Okunma
 • 3 Cevap

 1. Herkesin bildiği gibi kerneller de romların arasında cihazla ilgili markanın rom bölümünde paylaşılıyor. Ama bu bence çoğu kişinin aklına gelmeyebilir sonuçta bölüm rom adı altında geçiyor sadece ben bile unutuyorum bazen. Bence bölümün adı Android ROM'lar ve Kernel'ler olmalı onların da içinde bulunduğunu göstermeli ya da kerneller için Android OS forumu altında ayrı bir bölüm oluşturulmalı :) Nasıl bi fikir sizce ? :)
   


  Yazan: The Shadow
 2. O bölümde cwm'lerde paylaşılıyor. Hepsi aynı yerde. Xda gibi değil maxicep. 3-4 tanesi bir arada. :) Bence bölümlere ayrılması daha iyi olur ama teklifinin kabul edileceğini sanmıyorum.
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
  The Shadow bunu beğendi.
 3. Destek için :tşk: Bölümlere ayrılmasa bile en azından bir isim değişikliğine gidilse yine daha iyi olur diye düşünüyorum. :)
   
 4. Yakın zamanda Android için yeni bir düzen oluşturacağız ve bununla ilgili çalışmalara başladık arkadaşlar, tartışma ve gereksizlik olmaksızın konuya görüşleriniz aktarın değerlendirelim.
  Neler eklenmeli neler çıkarılmalı neyin nerde olması gerekiyor, sizinde önerileriniz olursa bu konuda katkınız olabilir.
   
  B.A.R.O.N ve mürteza16 bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
18/12/2018 - 13:33