Uygulama Android program veya oyun silme

Sponsorlu Bağlantılar

MezraL123

MezraL123

Üye
    Konu Sahibi
Android program veya oyun silme
Herkese iyi forumlar.. Benim bikaç sorum olucaktı..

Telefonumdan herhangi bi uygulama oyun yada sistem aracı kaldırıldığında sadece bi kısmı siliniyo. Tam olarak bi bilgim olmasada görüntü itibariyle sadece apk dosyası kaldırılıyo ve sd dosyalarını kendimiz kaldırmamız gerekiyo ama bazılarının yerini bulamıyorum. File expert androzip apk manager uninstaler vs programlar denedim ama istediğim gibi bi sonuç alamadım. Böyle bişeyin olmasına neden nedir? Nasıl kaldırdığım bi uygulama yada oyunun tüm dosyalarını silebilirim? Önerebilceğiniz herhangi bi sistem aracı var mı? Yada telefonda yer açmak için tavsiye edebilceğiniz bi araç var mı?

akan22

Üye
araçtan ziyade görev yöneticisnden kaldırdıktan sonra buna ek olarak dosyalar a girerek klasörünü silebilirsin. herşey temizlenmiş olur

MezraL123

MezraL123

Üye
    Konu Sahibi
Söylediğim gibi araçlardan yada uygulamaları yönetten sildiğimde sadece küçük bir kısmı siliniyo ve wifi'dan inen yüksek boyutlu dosyalar telefonda kalıyo. Bazılarının klasörlerini bulmakda zorlanıyorum. Silmek istediğimizde o uygulamayı herşeyiyle silebilcek bi araç yada uygulama yok mu?

akan22

Üye
Aslında klasörlerini bulmak zor değil örn bir çok oyun gameloft klasorunun içinde oyle silebilirsin . Ama ayrıca programlar var uninstaller gibi ancak kullanmadm hiç bilmyorum

MezraL123

MezraL123

Üye
    Konu Sahibi
Telefonda fazla uygulama olunca dolayısıyla klasörünü bulmakta zorlaşıyo gitgide. Söylediğin türevi birçok program denedim ama ilk mesajdada dediğim gibi istediğim sonucu alamadım. Benim asıl sormak istediğim direk tüm içeriğiyle silebilcek bi programın olup olmadığı.

MezraL123

MezraL123

Üye
    Konu Sahibi
Yardım edebilcek yok mu?

bentennnn

Üye
bilgisayarda revo unistaller pro kullanıyom regeditin den tut dosyasına kadar windows dosyasına kadar siliyor ama androidlerde öyle birşey varmı bilmiyom bende araştırıyom siliyom ama dosyasını görüyom bazılarının ön belleği silde yazıyor bende ama onu silersem kaldırma işlemimi gibi görürmü hiç bilmiyom o yüzden denemidim lütfen bu arkadaş gibi benimde aynı sorun var

PriZm

PriZm

Üye
Bunun bir yöntemi yok malesef.zaten oyunların data dosyaları hafıza da ya android/data içinde ya android/obb yada gameloft klasörü içinde oluyor :) oyunlarında isimlerinden klasörün isimlerine bakarak az çok anlayabilirsiniz zaten :)

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Geçen gün mostwanted ta yanlışlıkla veri temizle yaptığımda tüm data dosyalarını kaldırmıştı :hmmm Baktım sd kartın içinde bir boşluk oluşmuş :D
Veri temizle dedikten sonra kaldırılınca neler kalıyor acaba.

PriZm

PriZm

Üye
Geçen gün mostwanted ta yanlışlıkla veri temizle yaptığımda tüm data dosyalarını kaldırmıştı :hmmm Baktım sd kartın içinde bir boşluk oluşmuş :D
Veri temizle dedikten sonra kaldırılınca neler kalıyor acaba.

Veri temizleme ve apk kaldırma her uygulama datası silmede geçerli değil ama :D

Üst Alt