Uygulama Android.process.media Durdu | Sorun Çözüldü

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Android.process.media Durdu | Sorun Çözüldü
CM11, bu hatayı nasıl çözerim ? @~N.A.W.Y~

-----------
[Çözüm Seçenekleri]

1. Önce Media Storage'in verisini silmeyi deneyin.

1.1 (Yabancı bir sitede okudum işe yaramadı) Ayarlar>Depolama>Unmount sd card şimdi ayarlar>uygulamalar>tümü>media stroage> verileri temizle tekrar mount sd card.

1.1.1 (Ne alaka bilmiyorum ama adamın biri işe yaradığını iddia etmiş, ben de yaramadı yine de lazım olur diye yazıyorum) Otomatik senkronizasyonu kapatın.

2. Hafıza kartınızdaki önemli şeyleri pcye attıktan sonra biçimlendirip tekrar deneyin. (Ben de sorun çözüldü.)

3. Olmuyorsa farklı rom kurun, yapacak bir şey yok :D

Son düzenleme:

PriZm

PriZm

Üye
Media storage'ın verisini silmeyi dene

• Beğen
Tepkiler: Invoke
PriZm

PriZm

Üye
Peki tam olarak ne yaparken bu hata çıkıyor?

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Peki tam olarak ne yaparken bu hata çıkıyor?

Herhangi bir apkyi yüklemeye çalıştığımda, yüklediğim uygulamayı açmayı(mesela root explorer mesela playerpro) çalıştığımda, müzik çaları(apollo) açmaya çalıştığımda, kamerayı açmaya çalıştığımda(açamıyorum tabi hata verip kapanıyor.), aynı şekilde galeride de... Hemen hemen her yerde çıkıyor.

PriZm

PriZm

Üye
Bence sen en baştan tekrar rom at :D

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Bence sen en baştan tekrar rom at :D

Atıyorum da hep aynı hatayı veriyor. :D Alakasız çözümler okudum internette adamlar çözüldüğünü yazmış onları deneyim olmazsa farklı rom yüklerim artık.Media Storage ne işe yarıyor ki tam olarak? Silsem n'olur? :D @~N.A.W.Y~Disable yaptım daha kötü oldu :ehe
Alakasız dediklerimden işe yaramadı neyse en iyisi. 4.3 kurayım. :D

Teşekkür ettim.

PriZm

PriZm

Üye
Atıyorum da hep aynı hatayı veriyor. :D Alakasız çözümler okudum internette adamlar çözüldüğünü yazmış onları deneyim olmazsa farklı rom yüklerim artık.Media Storage ne işe yarıyor ki tam olarak? Silsem n'olur? :D @~N.A.W.Y~Disable yaptım daha kötü oldu :ehe
Alakasız dediklerimden işe yaramadı neyse en iyisi. 4.3 kurayım. :D

Teşekkür ettim.
Media storage uygulamaların medya dosyalarını görmesine yarayan bir kütüphane.Kapatırsan 3. parti uygulamalar yada galeri, müzik çalar vs medya dosyalarını göremez.

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Media storage uygulamaların medya dosyalarını görmesine yarayan bir kütüphane.Kapatırsan 3. parti uygulamalar yada galeri, müzik çalar vs medya dosyalarını göremez.

Evet, demin gözlemledim. :D4.4ten vazgeçemedim sorunu çözdüm. :pro:

Hafıza kartını unmount yapınca hata vermiyordu, önemli dosyaları yedekleyip, biçimlendirdim düzeldi. :D

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~
Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Peki bu CM 11 de Apollo gibi sistem uygulamalarını silemedim nedense bunun çözümü varmıdır?

naughtyozi

naughtyozi

Üye
Bir çok uygulamayı tıklayınca android.process.media duruyor hatası veriyor . Nasil cozdunuz ? Formatlamam mi lazım hafıza kartını ?

Üst Alt