Uygulama Android Oyun Yükleme Hakkında yardım Yeniyim

Sponsorlu Bağlantılar

kadir9809

kadir9809

Üye
    Konu Sahibi
Android Oyun Yükleme Hakkında yardım Yeniyim
Arkadaslar Galaxy s4 Kullanıyorum. Blackmart adlı programdan Dead space asphalt 7 modern combat gibi oyunlar yüklüyorum actıktan sonra hemen kapanıyo. Wifi ile giriyorum Gerekli dosyası indirsin diye ama inmiyor. Most Wanted da kendi kendine dosya indi ama buna benzer oyunlarda Olmuyo. Çözümü Nedir Sizce ? Wifi İle data Çekemez miyim ?

- - - Eklendi - - -

yardım edecek yok mu

devilspath

devilspath

Üye
blackmarttan indirdigin oyunlarin bazilarini telefonun desteklemez.. nedeni ise google playe girdiginde sadece senin telefonuna uyumlu olan oyun ve programlar gozukur ama black martta gorduklerin sadece senin telefonun icin degil baska modeller icin de olabilir.. hepsini gorursun.. maxicepin android oyun sayfasindaki oyunlara bakmani oneririm.. hem yapilan paylasimlarda destekleyen telefonlar da yazilir genellikle.. ordan telefonunun destekledigi apk dosyasini indirip telefonuna kurarak sorun yasamadan istedigin oyunu oynarsin.. ayrica android oyun sayfasinda ust konu olarak oyun kurulumu icin yardim konusu mevcut. daha detayli bilgiye ordan ulasabilirsin...

• Beğen
Tepkiler: kadir9809

Dragon Fly

Üye
.

Son düzenleme:

Üst Alt