Android OS larda görüntülü görüşme yok mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tamcoskun

tamcoskun

Üye
    Konu Sahibi
Android OS larda görüntülü görüşme yok mu?
Bilgisi olan varmı acaba? Android OS larda görüntülü görüşme yok mu? Yada cihazın markasıyla mı alakalı, piyasada çok sayıda Android telefon var, ön kamerası olduğu halde şebeke üzerinden görüntülü görüşme yapamıyor.Bu özellik yazılımsalmı yoksa donanımsal mı?Şimdiden teşekkürşler.

muratbeyim

muratbeyim

Üye
"Tanga" diye bir program var, wireless üzerinden çalışıyor. Android ve iphone'da çalışıyor. Onu bir dene istersen. Eğer cihazda ön kamera varsa şebeke üzerinden görüşmek mümkündür. Yoksa ön kamerayı ne diye koysunlar.

Sarangni

Sarangni

Üye
Şöyle bir durum var. Piyasa ki giriş seviyesi diye tabi edilen Android cihazların çoğunda ön kamera yok. Bundan dolayı görüntülü konuşma yapılamıyor. Biraz üst model bir şey alırsanız onlarda ciddi anlamda iyi ön kameralar var. Yoksa ön kamerası olan bir cihazın görüntülü görüşme yaptırmaması tuaf olur.

femtv

Üye
skype video call yapabiliyor.

deforze

deforze

Üye
arka kameradanda görüntülü görüşme yapılıyor

KayraBey

KayraBey

Üye
Önde kamerası olan telefonlar ile görüntülü görüşme yapılabilir.

klongs

klongs

Üye
arka kameradanda gorusme yapilabiliyor

HaqperesT

HaqperesT

Üye
goruntulu konusma olan tellerde problem varsa modifiye rom kaynaklıdır

klongs

klongs

Üye
skype de oluyor

tamcoskun

tamcoskun

Üye
    Konu Sahibi
Valla bende bi anlam veremedim ama maalesef, hem ön kamerası var hemde giriş değil bayağı üst seviye telefonlar, sony ericsson neo v, xperia S den bahsediyorum, bayağı bildin üst seviye pahalı telefonlar, ön kamera da arka kamerade var fiyatıda 1500 filan, ama android ve şebeke üzerinden görüntülü çağrı maalesef yok, benim merakım şu ki bu durum android den mi kaynaklanıyor acaba yoksa markanın kendi azizliğimi, ben aslında bunu merak ettmiştim, yoksa program ile video görüşmesinden haberdarım.Hem android li hemde görüntülü çağrı yapabilen elinde telefonu olan arkadaşlar varsa ben onlardan bilgi olmayı tercih ederim, hani şu numarayı telefona yazınca yes tuşuna basarken veya basmadan seçeneklerde olan video görüntülü ara yazan yer var ya ondan bahsediyorum.

HaqperesT

HaqperesT

Üye
Valla bende bi anlam veremedim ama maalesef, hem ön kamerası var hemde giriş değil bayağı üst seviye telefonlar, sony ericsson neo v, xperia S den bahsediyorum, bayağı bildin üst seviye pahalı telefonlar, ön kamera da arka kamerade var fiyatıda 1500 filan, ama android ve şebeke üzerinden görüntülü çağrı maalesef yok, benim merakım şu ki bu durum android den mi kaynaklanıyor acaba yoksa markanın kendi azizliğimi, ben aslında bunu merak ettmiştim, yoksa program ile video görüşmesinden haberdarım.Hem android li hemde görüntülü çağrı yapabilen elinde telefonu olan arkadaşlar varsa ben onlardan bilgi olmayı tercih ederim, hani şu numarayı telefona yazınca yes tuşuna basarken veya basmadan seçeneklerde olan video görüntülü ara yazan yer var ya ondan bahsediyorum.

3g açmamışsın belki

tamcoskun

tamcoskun

Üye
    Konu Sahibi

KayraBey

KayraBey

Üye

Numara çevirdikten sonra görüntülü arama seçeneği s2 de var.

tamcoskun

tamcoskun

Üye
    Konu Sahibi
tesekkur ederim

femtv

Üye
skype yada tango ile oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt