Android Monopoly

Sponsorlu Bağlantılar

OğuzcanAbi

Üye
    Konu Sahibi
Android Monopoly

Android cihazınız için Süper bir oyunla yine sizler ile karşı karşıyayız.Monopoly oyununu siz takipçilerimiz ücretsiz olarak aşağıdan indire bilirsiniz ve hemen arkadaşlarınız ile eğlenmeye başlaya bilirsiniz.

İngilizce Açıklaması ;

Models
GPhone, HTC Mobile G1, T-Mobile G1, T-Mobile G2, HTC Magic G2, HTC Hero (G2 Touch), HTC Click / Motorola touchZINE-HD, Motorola Heron, Motorola Sawgrass, Motorola Sholes, Motorola Morrison, Motorola Ironman / Samsung I7500 (aka Samsung Galaxy), Samsung InstinctQ, Samsung Spica, Samsung BigFoot / Sony Ericsson XPERIA X3 / Philips V900 / Huawei U8230 / Dell Mini3i / General Mobile DSTL1 / PP5420 / Haier H7 / Qiji I6 / Lenovo Ophone
Description
What would MONOPOLY be like if it were invented today? Find out as this classic family favorite gets a modern makeover for today's would-be billionaires! Load your account with millions, roll the dice, and move all-new tokens around the board. Buy and sell all-new properties featuring popular destinations from across the United States. Challenge your friends and family to exciting MONOPOLY fun, or play against an advanced AI with multiple difficulty settings. Today's properties, today's tokens, today's millions, MONOPOLY HERE & NOW EDITION is timeless fun for tomorrow's billionaires.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: serif55 ve seyhanax76

mojdayn

mojdayn

Üye
ben bunun türkçesinin demosunu buldum yapmak için şifre istiyor bulamazmıyız?

61semih

61semih

Üye
oyun acıklaması bıle ıngılızce oyunda ıngılızcedır heralde.ne garıp turkıyede yasıyoruz

devilspath

devilspath

Üye
oyun acıklaması bıle ıngılızce oyunda ıngılızcedır heralde.ne garıp turkıyede yasıyoruz
Bunda garip birsey yok oyunu yapan kendi dilinde yapiyor dogal olarak. Bizim turkler de yapsin o zaman turkce olur

y n s c n

y n s c n

Üye
Yükledim oynuyorum teşekkürler :good:

karamezar

karamezar

Üye
Bunda garip birsey yok oyunu yapan kendi dilinde yapiyor dogal olarak. Bizim turkler de yapsin o zaman turkce olur

nasıl garıp bırsey yok sende bunu turklerle paylasıyosun hacı o zaman tukcesını bul koy. adam oyunu japonca yaptı dıyelım yapmıslar dıye takashi ce mı oynayalım.

serif55

serif55

Üye
nasıl garıp bırsey yok sende bunu turklerle paylasıyosun hacı o zaman tukcesını bul koy. adam oyunu japonca yaptı dıyelım yapmıslar dıye takashi ce mı oynayalım.

Dostum Türkiyede uygulama yazan elemanlar bile programlarını ve oyunlarını ingilizce dilde yazıyor, tamam doğru mu bu tabiki değil herkes ister beğendiği bir oyunu kendi dilinde anlaya anlaya oynamayı ama ingilizce evrensel bir di vel maalesef bu durum birkaç dilini seven yazar tarafından engellenemiyor. Ayrıca oyunu paylaşan arkadaşa haksızlık yapmışsın türkçesini bul koy gibi, madem türkçeden başka dilde oynayamıyosun indirme o zaman...

Üst Alt