Öneri Android kullanicisi iosa alişabilir mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

gonyalı

gonyalı

Üye
9 benimki hemde casper dusun artik nasil bir arayuz kullaniyorum 10 guncellemeside gelmeyecek :) Şu yönden iyi samsung gibi sacma sapan uygulamalarla doldurmamislar cihazi baya baya seri calisiyor ama google uygulamalarina mecburum bu seferde
Google siz nasıl tlf kullanılır ile ilgili bir makale yazıcam. Foruma

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
Kanı deli akanlara göre uygun değil iOS'lar.
Aslında bu bayağı öznel cümle hocam. Ben böyle düşünüyorum. Zira her iki platformu uzun sürelerdir kullanan biri olarak bunu doğru bulmuyorum. Ama Android'in daha kişiselleştirilebilir ve daha güzel modlandığı doğrudur. Fakat stabillik ve performansta bir iOS etmeyecek.

gonyalı

gonyalı

Üye
Bu arada parası peder tarafından ödenmiş olan samsung kullanıyorum.
Bana kalsa vestel alırdım.

Oswaldd

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
benim telefon mesaj mail hesap makinasi hepsi google :) google olmadan telefon tuğla olur
Bazı cihazlar için ne yazık ki durum bu. Fakat bazı Google hizmetleri gerçekten gereksiz olabiliyor. Gereksiz uygulamaları Root olmadan kaldırma rehberim mevcut. Bakabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2643147 ve gonyalı

Oswaldd

Üye
Bazı cihazlar için ne yazık ki durum bu. Fakat bazı Google hizmetleri gerçekten gereksiz olabiliyor. Gereksiz uygulamaları Root olmadan kaldırma rehberim mevcut. Bakabilirsiniz.
hocam okumusumdur mutlaka komut yazarak silinen yontemi diyorsan ama kafam basmaz benim onlara bozarim bir yerleri yoksa silmek istediklerim var. Bosuna ios demiyorum :) Yine bir bakayim niyetlenirsem yardim isterim

• Beğen
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Ne yüklüyorsunuz yahu? 32 dahili depolama (12'si anca kullanılıyor) + 32 hafıza kartıyla yüklüyorum habire dolmuyor.

Hafıza kartınız yoksa yetmez tabi ki . 182 uygulama var. Hafıza kartı olmazsa olmaz.
VİDEO indiriyorum 2 tane 128gb hafıza kartım var teki dünyanın en hızlı micro SD kartı yazdimi çıkıyor
Mesaj birleştirildi:

İşte bu

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
VİDEO indiriyorum 2 tane 128gb hafıza kartım var teki dünyanın en hızlı micro SD kartı yazdimi çıkıyor
Mesaj birleştirildi:

İşte bu
Sana 256 gb da yetmez. Video dedin mi tamam , 8 tb hdd lazım

• Beğen
  • Kahkaha
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54 ve gonyalı
umuti1975

umuti1975

Üye
Bana göre Android özgürlüktür.Zira telefonumda kullandığım uygulamaların çoğu modlu yada kendim modluyorum.Reklamlarini kaldırıyorum satın almaları ücretsiz yapıyorum.Ben şahsen iosa alisamam diyorum.

• Beğen
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Xiaomi mi A3 de stok kullanıyorum
Bootloader kilidi açarken bile komple telefon siliniyor bütün herşey çok saçma bence

muratbahtiyar

muratbahtiyar

Üye
Ben yıllarca IOS kullandım. Sebebi kamerasının iyi olması ve oyunlarda iyi performans vermesiydi. Ancak fiyatları çok pahalı olduğu için bir yerden sonra alamamaya başladım ve Android'e geçtim. Bu sefer uygun fiyatlı bir şey almayı kafaya takmıştım ve uzun dönem araştırdıktan sonra ile karşılaştım. Açıkçası Android'in vermiş olduğu menüsel bir rahatsızlık yaşadım ancak kamera ve oyun performansı kafa kafaya neredeyse.

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
Hocam apk ile ilgili işim olmuyor oyun oynuyorum muzik dinliyorum fotograf cekiyorum genelde
Mesaj birleştirildi:

Ne gibi kisitlamalar olur yani genel olarak kamera hız goruntu olarakmi depolama olarakmı
Mesaj birleştirildi:

Hiç oyle apk rom rot larla işim olmaz muzik dinlerim fotograf cekerim oyun oynarim pubg cod gibi alişamama korkusu var ya hocam en basit ornek buyuk ekrana aliştim 45 watt hizli sarja aliştim 11 pro max da deneyimlemek istiyorum açikcasi ama pişmanlik olurmu
istediğin bir şeye kolay erişemezsin. video indirmek için extra programa ihtiyaç duyarsın. birinin bilgisayarından dosya alacaksan onun bilgisayarında itunes yüklü olmalı.

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54

Üst Alt