Konu Silindi

Sponsorlu Bağlantılar

Yararlı Oldumu

• Evet

Kullanılan: 17 73.9%
  • Hayır

Kullanılan: 6 26.1%

• Kullanılan toplam oy
    23
hsynkertik

hsynkertik

Üye
    Konu Sahibi
Konu Silindi
KANU KAPANDI...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: RetaXter, akata35 ve Kontrol

Niko Rapper

Niko Rapper

Üye
Ekran Görüntüleri ekleyebilir misiN?

FeLonieS

FeLonieS

Üye
kamera sorunu devam ediyor dimi?

Niko Rapper

Niko Rapper

Üye
Evet kardesim.

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Bir çözseler kamera sorununu stock romdan daha stabil olacak.

hsynkertik

hsynkertik

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar isterseniz tabıkı ekran goruntulerını sızlere sunarım ancak suanda hala sorunlar devam etmekte yeni bir konuda android 4.3 yapımı ve ekran goruntulerıyle acacagım bilginize.
Konu guncel olarak iki surum halinde benim konum aktif....
bu arada kardesım bu konu senın konundan once acıldı :D

dekor6767

dekor6767

Üye
ben yükle dim ama hafıza kartı mı görmüyor du sildim

hsynkertik

hsynkertik

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza Kartıyla İlgili Bir Sorun Yok FileManager Kullanımı Biraz Farklıdır Altta Yıldız İşaretine Bastıgınızda Cıkması Lazım Ancak Cıkmadıysa O Anki Attıgınız Modda Hata Olabilir Suan Yayımladıgım Modda Bizzat Kendim Dnedim Sadece Dil Destegi Ve Kamera Sorunlarıyla KArsılastım :D

dekor6767

dekor6767

Üye
ben hep es dile kullanıyorum hafıza kartı mı media re olarak görüyor mesala söyle bi örnek veriyim ben oyun SD taşımak için GL TO SD programı kullaniyorum Cm 1 1 yüklediğim zaman bu Program çalışmıyor

dekor6767

dekor6767

Üye
bu arada ben odun deil, ZIP olanı yüklüyor um

hsynkertik

hsynkertik

Üye
    Konu Sahibi
anlıyorum sizin için tekrar telefonuma CM11 i atıp denicemBahsettiğiniz program yüklü olan oyunlarımı görmedi evet Ve zip le atmanız veya odin kullanmanız bir şey değiştirmez aynı yola başka cıkıslar dır :) yeni bilgileendimeniz için teekkür ederiz . ancak hafıza kartımı görüyor hafıza kartımızda bir soun yok.

Hasand.

Hasand.

Üye
ben s4 de denemem cunku hatalar hataları dogruyor hele hatalr cozulsun

hsynkertik

hsynkertik

Üye
    Konu Sahibi
s4 için değil bu cm kardeş s4 de denersen telefonun acılmaz bu sadece s3 mini için ancak s4 için ben sana buluvereyin bir tane.

Bu Adrese Bi Göz At Bakalım Pek s4 Hakkında bilgim Yok Ama Bu Lingdekindede Hatalar Varmış...
( )

Son düzenleme:
dejavuu41

dejavuu41

Üye
Bugün çıkan buildini indirdim fakat hala uygulamalarda kamera sorunu devam ediyor çözebilen var mi acaba ?

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Ben 11.12.13 güncellemesini kurdum gps'de sorun var galiba. Sizde sorun var mı ?

yavuz14

yavuz14

Üye
Arkadaşlar yeni bu aksam itibari ile 12122013 sürümü çıktı sorunsuz bi şekilde çalışıyor.

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Arkadaşlar yeni bu aksam itibari ile 12122013 sürümü çıktı sorunsuz bi şekilde çalışıyor.
wechat'i kullanıyorsanız yakındaki kişilere tıklayınca atıyor mu uygulamadan diye bakabilir misiniz?

yavuz14

yavuz14

Üye
Herhangi bi sorun yok şuan

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Herhangi bi sorun yok şuan
Allah Allah ben 11 olanını yani dünkünü kurdum sadece wechatte tabi bu sorun. Wechat'e girdiğimde salla veya yakındaki kişilere tıkladığımda siyah ekran gelip atıyordu. Bende 10.2 'yi kurdum. :D
Artık yedek alıp bunu kuracağız. :D

sado_27

sado_27

Üye
ben şimdi yükledim ama şebeke cekmıyor sorun nerde acaba?