Android kilit kodunu kırma?

Sponsorlu Bağlantılar

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
Android kilit kodunu kırma?
Arkadaşımda bi Sony telefonu var ve cihaza koyduğu kilit kodunu unutmuş. Forumda kilit kırma hakında eskiden bi konu vardı ama şu an aradım ama bulamadım. Hani bi dosyanı indirip onuda cihazın sd kartına atarak cihazı sıfırlanmasını sağlayabiliyorduk? Bu konuyu veya böyle yöntemle kilit kodunu kırma konusunu bilenler bize yardım edin.
Forum bildiğimizi paylaşmak içindir.

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Telefon tam olarak nedir ?
model olarak

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
Xperia L

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
Malesef gmail hesabı yokmuş o yüzden Screen Lock ByPass Pro uygulaması iş görmez. Diğer cwm üstü ile Factory Reset yapma yöntemi Sony cihazlarında yok. Mecburen chaza flaştool ile yeniden yazılım atacağız.

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Malesef gmail hesabı yokmuş o yüzden Screen Lock ByPass Pro uygulaması iş görmez. Diğer cwm üstü ile Factory Reset yapma yöntemi Sony cihazlarında yok. Mecburen chaza flaştool ile yeniden yazılım atacağız.

Başka bildiğim yöntem yok...

• Beğen
Tepkiler: Penci Hoca

fnldstntn

Üye
Recoveryden wipe yaparsan olur fakat tüm verilerin gidecek...

onesad

Üye
Bende vardi az beklerseniz yukleyebilrim istediginiz siteye upfile vs. kendimde kullanmistim yedegini sakliyodum isteyen olursa paylasayim konuyu bende bulamadim. desen.zip hafiza kartina atip cwm ile flaslanip kilit sifirlaniyodu.

Edit: keske o konuyu acan arkadaş bas konuya sabitlettirseydi cok lazim oluyo.

bunu hafiza kartinin ana dizinine at ordan rom yukler gibi cwm ile flash la sonra restart at telefona. Açılınca kilit desen vs istemeyecek ayarlardan yeni sifrenizi olusturabilirisniz.Bir onceki yoruma link eklendi. Telefonunuzun eskisi gibi olacagina eminim.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Penci Hoca

Üst Alt