Android işletim sistemi s3 mini

Sponsorlu Bağlantılar

kody47

Üye
    Konu Sahibi
Android işletim sistemi s3 mini
merhaba maxicep üyeleri bana telefon yurt dısında geldide galaxy s3 mini android 4.2.2 kurmak istiyorum flash dosyları geleken dosyaları nerden bulabilirim indirebilirm telefonda eski sürüm var donuyur bide dil yabancı

android 4.2.2 nasıl cihazıma kurabilirim cihazım galaxy s3 mini yardımcı olurmusunuz

galaxy s3 mini için kitkat işletim sistemıde varmıs onu onermısınız nasıl

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Cihazınızda hangi işletim sistemi yüklü, ilk önce onu öğrenebilir miyim?

kody47

Üye
    Konu Sahibi
android 4.1.2 bu yüklü

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Böyle bir güncelleme varsa, zaten cihazın ayarlar bölümündeki güncelleme kısmında mevcut olması gerek.

kody47

Üye
    Konu Sahibi
cihazda cıkmıyor kacak ya ondan netten aradım cıktı yıklemem cıhazım coktu

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
cihazda cıkmıyor kacak ya ondan netten aradım cıktı yıklemem cıhazım coktu

S3 mini ye bildiğim kadarıyla son sürüm 4.1.2 eğer daha yükseği varsa bu Custom ROM dur ve bu konuda bilgili değilseniz cihazını komple uçurabilirsin ayrıca cihazı YASAL YOLLARDAN değilde başka şekilde kayıt ettirdiysen IMEI nin uçma riski de var

kody47

Üye
    Konu Sahibi
ROM nasıl yuklebilirim yardmcı olurmusun

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye

kody47

Üye
    Konu Sahibi
ben galaxy s3 mini 4.2.2 room dosyaları ıstıyorum suan sadece rootlu cıhaz

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
ben galaxy s3 mini 4.2.2 room dosyaları ıstıyorum suan sadece rootlu cıhaz

şunu söyliyim öncelikle 1 hafta kadar S3 Mini kullandım ve kurduğum Custom ROM lardan hiçbirini yeterli bulmadım en son DMod u deneyecektim ama nasip olmadı cihazı sattım herkes bilir Custom ROM larda en iyisi CM dur ama S3 Mini için official olarak yok port olarak var 2 sürüm de ( CM 10 ve CM 11 ) hiç stabil değil bu siteden ( bknz : ) istediğin Custom ROM ları bulabilirsin sana tavsiyem sakın Android 5 e bulaşma acayip kasar vakit kaybı olur sana, listeden önce cihazını sonra yan listeden Custom ROM unu seç en son olarak yükleme şekli ( ODIN den flashlama veya CWM/TWRP den flahslama ) seçip ROM u indir, ROM ların isimlerine bakıp internette ekran görüntüsü kullanıcı yorumları vs bakabilirsin hadi kolay gelsin

kody47

Üye
    Konu Sahibi
eyw hocam gırıyorum ınderme cıkmıyor bole lıste cıkıyor

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
eyw hocam gırıyorum ınderme cıkmıyor bole lıste cıkıyor

tamam onlar Custom ROM lar işte onlara tıklayınca içerikleri görebiliyorsun sürümleri ve android sürümlerini dediğim gibi ordan ROM isimlerini alıp nette ekran görüntülerine yorumlara vs bakıp kendine uygun olanı yükleyebilirsin

djhiguramos

djhiguramos

Üye
novathor cihazlar için en iyisi stock 2.3 gingerbread diyebilirim hiç kasmaz marketten istediğin oyunu açar fakat yüksek api isteyen oyun uygulama kurulamaz.

TuqRaa58

TuqRaa58

Üye
s3 miniye 4.2.2 var diye biliyorum. Cyanogenmod 10-11 kurabilirsin araştır internetten odinle ve ya recovery mode ile kurarsın.(custom tavsiyem)

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
novathor cihazlar için en iyisi stock 2.3 gingerbread diyebilirim hiç kasmaz marketten istediğin oyunu açar fakat yüksek api isteyen oyun uygulama kurulamaz.

adam 4.2.2 den memnun değil yükseltmek istiyor sen gingerbread diyosun :ehe :ehe :ehe

byAndroid

byAndroid

Üye
Novafusion dan Cm12.1 kurabilirsin ben şuan onu kullanıyorum memnunum yada - xda s3 mini 5.1 omni rom yaz- ilk çıkana tıkla onu kur. Romlar süper

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Novafusion dan Cm12.1 kurabilirsin ben şuan onu kullanıyorum memnunum yada - xda s3 mini 5.1 omni rom yaz- ilk çıkana tıkla onu kur. Romlar süper

benimde aklımdan CM 12.1 geçti ama Lollipop cihaza ağır gelir diy kurmak istemedim performansı nasıl acaba kasma donma takılma çok oluyor mu ?

byAndroid

byAndroid

Üye
benimde aklımdan CM 12.1 geçti ama Lollipop cihaza ağır gelir diy kurmak istemedim performansı nasıl acaba kasma donma takılma çok oluyor mu ?
Kasma donma takılma hiç yok. Tek sorun videoyu hala yeşil çekiyor telefon. Virginity v14 ten geçtim o da güzeldi ama sürümü düşük 4.1.2 yetmiyor adama

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Kasma donma takılma hiç yok. Tek sorun videoyu hala yeşil çekiyor telefon. Virginity v14 ten geçtim o da güzeldi ama sürümü düşük 4.1.2 yetmiyor adama

video sorunu kamera dan kaynaklıyor olabilir :hmmm

byAndroid

byAndroid

Üye
Yok romdan kaynaklı tüm lolipop romlarinda bu sorun mevcut daha duzeltemediler

Üst Alt