Android için Siri Uygulaması

ulasoc

ulasoc

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba Arkadaşlar
Konuşma animasyonu içeren hem Türkçe hem İngilizce yanıtlar veren asistan uygulamasını tanıtmak istiyorum. Uygulamayla tuşa bir kere basıp uzaktan komut verebilirsiniz. Dil çevirisi yapan söyledikleriniz tekrar eden sanal arkadaş uygulamasıdır.
Söylediklerinizi tekrarlaması için "DEDİKLERİMİ TEKRARLA" komutu verin iptal etmek istiyorsanız "TEKRARLAMA diyebilirsiniz.
Asistana "HEY ROBOT" diye seslenebilirsiniz.
İngilizce sorular sormak ve cevap almak için menüden "English" seçeneğini seçin. Robot size "What's computer?" "How are you" şeklindeki fazla kişisel olmayan diyaloglarınıza cevap verecektir.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Konuşmak için mikrofon simgesine basın, konuşma penceresi açılacak ve söylemek istediğiniz soruyu ya da komutu söyleyin.
Mikrofon simgesine uzun basarsanız sürekli dinleme modu açılacak ve ondan sonra her seferinde tuşa basmadan konuşabilirsiniz. Tekrar uzun basarsanız kapanacaktır. Bu modu açmak için tuşa elinizi çekmeden daha uzun basmalısınız.
Konuşma efektini sürekli açık tutmak için menüden Ayarlar sayfasını açın. Komut listesini "komutlar" yazarak görebilirsiniz.
ROBOT simgesine uzun basarak veye menüden "Bana Öğret"'i tıklayarak robota yeni diyaloglar öğretebilirsiniz.

 
  • Beğen
Tepkiler: ziyaacat, tayren ve Dogus Pertez
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Türkler'de artık önemli uygulamalar gerçekleştiriyor, bu uygulamalara da destek verme görevi bizlere düşüyor.
 
  • Beğen
Tepkiler: rochka ve tayren

aycan54

Üye
Teşekkürler.
 
konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
hiç güzel değil arayüz vasat google kullanıyor
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt