Tavsiye ANDROİD HATASI..!

Sponsorlu Bağlantılar

kadir_engin22

kadir_engin22

Üye
    Konu Sahibi
ANDROİD HATASI..!
Merhaba arkadaşlar. Telefonu ramazanın ilk günü aldım. Sorunum şu anlayan biri varsa lütfen el atsın. Cihazım LG G2 ve cihaz iki oldu şu hatayı veriyor.

maalesef, com.android.systemui işlemi durduruldu.

Lütfen anlayan biri yardımcı olsun..

byAndroid

byAndroid

Üye
sistemde ki bi uygulamaya zarar vermişsin o uygulamayı bulabilirsen ama bu zor yeniden yükleme yaparak düzelebilir. fakat en iyi çözüm telefonu fabrika ayarlarına döndürmek . bunu yaparken yedeğini almayı unutma

kadir_engin22

kadir_engin22

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ettim öncelikle. Fabrika ayarına döndürdüğümde sanırım herşey sıfırlanıyor yüklediğim uygulamalar falan gidicek sanırım bi nevi format gibi silinicekmi herşey?
Cihazın öyle incik incik ayarlarıyla da oynamadım hiç.Yüklü olan uygulamalar: Clean Master, CM Security, Shazam, 7M Workout, Rar. Oyunda Vice city, san andreas mos wanted ve iki ufak oyun yani. Sık sık bişiler yükleyip silerim oyun daha çok denerim begenemzsem silerim. Ara sıra clean master dan sistem temizleme yapıyorum gereksizleri siliyoo ram i boşaltıyo alan onun dışında bişeye dokunmuyorum yani.

Son düzenleme:
byAndroid

byAndroid

Üye
belki clean master yapmış olabilr ama kesin bişey diyemem format attığında kesin düzelir hiçbirşey kalmaz . telefon rootluysa titanyum backup yükleyip uygulamamların vs. oyunlarının yedeğini alırsın kaldığın yerden devam eder yardımcı olurumn kolay işler bunlar

kadir_engin22

kadir_engin22

Üye
    Konu Sahibi
Clean master junk kılasorlerini vs temizliyo yani sistem dosyalarına dokuncağını sanmıyorum ama bilmediğim için burdayım ya zaten. Telefon da rootlu değil oyunların save ini vs bi şekilde halledicem o zaman sonra tekrar yükle baştan herşeyi ne güzel. Eyallah yardımcı olduğun için

PriZm

PriZm

Üye
G2 nin bir güncellemesinde bu sorun vardı.Şu yana kaydırma ile arka plana uygulama atma olayından dolayı oluyordu o hata.

Cihazın yazılımı güncelmi?

kadir_engin22

kadir_engin22

Üye
    Konu Sahibi
Evet güncel hocam haklı olabilirsin daha alır almaz iki güne çift tık olayını bi kaç defada yiyodu arada ve dediğin gibi yana kaydırırken takılıyo gibi oluyodu nadir böyle nasıl anlatsam dj efekti gibi sağa sola hızlı şeiklde takılıyodu

tugsahh32

Üye
fabrika ayarı yap

HereİsJohnny

Üye
recoveryye girip wipe dalvik/cache yapsan sıfırlamaya gerek kalmadan o sorundan kurtulabilme ihtimalin var

kadir_engin22

kadir_engin22

Üye
    Konu Sahibi
Sıfırladım fabrika ayarına tekrar yükledim herşeyi ama o hata yine çıktı bi defa anlamadım gitti

Üst Alt