ANDROİD HATASI..!

• 22 Temmuz 2014
  • 17175 Okunma
  • 9 Cevap

1. Merhaba arkadaşlar. Telefonu ramazanın ilk günü aldım. Sorunum şu anlayan biri varsa lütfen el atsın. Cihazım LG G2 ve cihaz iki oldu şu hatayı veriyor.

maalesef, com.android.systemui işlemi durduruldu.

Lütfen anlayan biri yardımcı olsun..

Yazan: kadir_engin22
  2. sistemde ki bi uygulamaya zarar vermişsin o uygulamayı bulabilirsen ama bu zor yeniden yükleme yaparak düzelebilir. fakat en iyi çözüm telefonu fabrika ayarlarına döndürmek . bunu yaparken yedeğini almayı unutma

3. Teşekkür ettim öncelikle. Fabrika ayarına döndürdüğümde sanırım herşey sıfırlanıyor yüklediğim uygulamalar falan gidicek sanırım bi nevi format gibi silinicekmi herşey?
    Cihazın öyle incik incik ayarlarıyla da oynamadım hiç.Yüklü olan uygulamalar: Clean Master, CM Security, Shazam, 7M Workout, Rar. Oyunda Vice city, san andreas mos wanted ve iki ufak oyun yani. Sık sık bişiler yükleyip silerim oyun daha çok denerim begenemzsem silerim. Ara sıra clean master dan sistem temizleme yapıyorum gereksizleri siliyoo ram i boşaltıyo alan onun dışında bişeye dokunmuyorum yani.

Son düzenleme: 22 Temmuz 2014
  4. belki clean master yapmış olabilr ama kesin bişey diyemem format attığında kesin düzelir hiçbirşey kalmaz . telefon rootluysa titanyum backup yükleyip uygulamamların vs. oyunlarının yedeğini alırsın kaldığın yerden devam eder yardımcı olurumn kolay işler bunlar

5. Clean master junk kılasorlerini vs temizliyo yani sistem dosyalarına dokuncağını sanmıyorum ama bilmediğim için burdayım ya zaten. Telefon da rootlu değil oyunların save ini vs bi şekilde halledicem o zaman sonra tekrar yükle baştan herşeyi ne güzel. Eyallah yardımcı olduğun için

6. G2 nin bir güncellemesinde bu sorun vardı.Şu yana kaydırma ile arka plana uygulama atma olayından dolayı oluyordu o hata.

Cihazın yazılımı güncelmi?

iPhone ile gönderdi
  7. Evet güncel hocam haklı olabilirsin daha alır almaz iki güne çift tık olayını bi kaç defada yiyodu arada ve dediğin gibi yana kaydırırken takılıyo gibi oluyodu nadir böyle nasıl anlatsam dj efekti gibi sağa sola hızlı şeiklde takılıyodu

8. fabrika ayarı yap

9. recoveryye girip wipe dalvik/cache yapsan sıfırlamaya gerek kalmadan o sorundan kurtulabilme ihtimalin var

10. Sıfırladım fabrika ayarına tekrar yükledim herşeyi ama o hata yine çıktı bi defa anlamadım gitti

Yüklüyor...
15/12/2018 - 19:32